केन्द्रीय संस्करण

सेन्ट्रल जोन भलिबलमा कीर्गिस्तान च्याम्पियन

person explore access_timeभदौ ७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं–पाँचौं एभिसी सेन्ट्रल जोन सिनियर पुरुष भलिबल च्याम्पियनसिपको उपाधि कीर्गिस्तानले  जितेको छ । लगनखेलस्थित सेनाको कभर्ड हलमा शनिबार भएको फाइनलमा कीर्गिस्तानले उज्वेकिस्तानलाई ३–० को सोझो सेटमा हराउँदै उपाधि जितेको हो ।
 
कीर्गिस्तानले २६–२४, २७–२५, २५–१९ को नतिजा निकालेको थियो । कीर्गिस्तानले यो दोस्रो पटक उपाधि हो । यसअघि कीर्गिस्तानले तेस्रो संस्करणको उपाधि जितेको थियो । भदौ २ गते देखि सञ्चालित प्रतियोगितामा आयोजक नेपालसहित सात देशको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतियोगितामा तुर्कमिनिस्तान तेस्रो भयो । माल्दिभ्स चौथो, नेपाल पाँचौं, अफगानिस्तान छैटौ र बंगलादेश सातौं स्थानमा रह्यो । सेन्ट्रल जोनको छैटौं संस्करण आगामी बर्ष बंगलादेशमा आयोजना हुने काठमाडौंमै शुक्रबार बसेको एभिसीको साधारण सभाले निर्णय गरिसकेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.