केन्द्रीय संस्करण

रौतहट प्रहरीद्वारा १६ जना फरार अभियुुक्त पक्राउ

person explore access_timeभदौ १०, २०७६ chat_bubble_outline0

रौतहट– जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले विभिन्न मुद्दाका फरार १६ जना अभियुक्तलाई पक्राउ गरेको छ ।

कर्तव्य ज्यान, जबरजस्ती करणी, ज्यानमार्ने उद्योगलगायत विभिन्न मुद्धामा जिल्ला अदालत गौरबाट अपराध प्रमाणित भई लामोसमयदेखि फरार रहेका १६ जना अभियुुक्तलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले सञ्चालन गरेको फरार अभियुक्त पक्राउ गर्ने अभियान अन्तर्गत यस आर्थिक वर्षको वैशाखदेखि साउन मसान्तसम्म चार महिनाको उक्त अभियुुक्त पक्राउ गरिएको प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी नविन कार्कीले जानकारी दिए । 

पक्राउ परेका केही अभियुक्तहरुलाई थप कारवाहीको लागि जिल्ला अदालत गौरमा पेस गरिएको छ भने फैसला भइसकेका केहीलाई अदालत मार्फत कैद भुक्तानीको लागि गौर कारागार पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.