विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८३२३

ललिता कुमारी महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७४

श्याम नारायण लाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

४५

विनोद कुमार महतो

जनमत पार्टी (जपा)

४२९

टेक बहादुर बलम्पाकी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३५२६

भिम बहादुर आले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२८७

नागेन्द्र सिंह

नेपाल सद्भावना पार्टी

२२

शेर बहादुर स्‍याङ्गवा

नेपालका लागि नेपाली पार्टी

१५

हर्क वहादुर तामाड

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२७

चिरंजीवी हमाल

नेपाली काँग्रेस

१२६३

सुभाष चन्द्र झा

स्वतन्त्र

-

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण माया गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८१८५

दुर्गा कुमारी दहाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८०३

रन्जना देवी

जनमत पार्टी (जपा)

४५७

गिता कुमारी दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४२७

लक्ष्मी कुमारी -

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७०

गोमा श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

३२

अमिना कुमारी महतो

नेपाली काँग्रेस

१७८५

कमली माया वाईवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३७०

अजय कुमार कर्ण

स्वतन्त्र

-

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रन्‍जीत राज ढुंगाना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९०

सुदर्शन काफ्‍ले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४९

बाबु काजी चौलागाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४७२

निरोज अधिकारी

स्वतन्त्र

-
४३२

हरि प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३७१

राम चन्द्र बुढाथोकि

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चोला राज प्याकुरेल

नेपाली काँग्रेस

४२५

जगत बहादुर खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२९

मक्रलाल विश्‍वकर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२७२

रविना कुमारी रेग्‍मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

प्रकाश महतो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाले सार्की

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

यज्ञ प्रसाद ढुङ्गले

स्वतन्त्र

-
७७

कृष्ण बहादुर क्षेत्री

नेपाली काँग्रेस

६७

कृष्ण बहादुर खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३६

टिका बहादुर बस्‍नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१३९३

राम बहादुर खनाल

स्वतन्त्र

-

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डिग वहादुर श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५३२

दिप बहादुर कार्की

स्वतन्त्र

-
४७६

देवी बहादुर तिमाल्‍िसना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४६

टेकेन्‍द्र राज लामा

स्वतन्त्र

-

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

निर कुमार थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८३७

मोती लाल गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

लोकेन्‍द्र राज पौडेल

नेपाली काँग्रेस

४५८

शिव प्रसाद घिमिरे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४३

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रिता कुमारी भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६९

चित्र वहादुर वोगटी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५४६

रंजित कुमार राउत

स्वतन्त्र

-
३१३

मकसुदन महतो

जनमत पार्टी (जपा)

२२४

बीर बहादुर सुसलिंग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७

राज कुमार महतो

नेपाली काँग्रेस

१६९

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्द्र कुमार सिंह कोइरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७२६

धन सिंह कंपछाकी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४२

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रुद्र वहादुर किंगरिंग मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७६७

निर बहादुर सुसलीङ्ग

नेपाली काँग्रेस

४७

राम प्रबोध यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३५०

बिशाल राई

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

१६४

जिवन कुमार लामा

स्वतन्त्र

-
१३०

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम जतन महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७४४

राम विनोद महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२६१

विल्‍टु मंडल

नेपाली काँग्रेस

२२८

राम ईश्‍वर महतो

जनमत पार्टी (जपा)

२२

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

धनलाल श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९४०

नरेन्द्र यादब

जनमत पार्टी (जपा)

२६

चतुर मान बाइवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११७

सोमिन्द्र सार्की

स्वतन्त्र

-

अमर बहादुर श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ज्योती लाल स्याङतान

नेपाली काँग्रेस

७२३

वोध वहादुर कटुवाल

स्वतन्त्र

-
६७८

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम विलास महतो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

५९

कल्प राज कोइराला

नेपाली काँग्रेस

४९६

रामजिबन महतो

जनमत पार्टी (जपा)

३१६

बेचु बिश्वकर्मा

स्वतन्त्र

-
१४८

सन्तोष सिंह दर्लामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३७

प्रमोद पोखरेल उपाध्याय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुनीता देवी महतो

जनमत पार्टी (जपा)

४६

मनिष समाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४०२

ओम प्रसाद लुंगेली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

श्याम प्रसाद राउत

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३५८

घन श्याम मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३१४

हिरालाल महतो कोइरी

नेपाली काँग्रेस

२६

धनराज लामा मोक्‍तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१०

राज कुमार महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

भरत बहादुर हमाल

नेपाली काँग्रेस

५०७

मनोज कुमार परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

उमेश कुमार महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३९५

डाक राज पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१२

दल बहादुर सुसलिङग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१

संजोग गौतम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३१