विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्‍याम प्रसाद उपाध्‍याय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

देवानन्‍द महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६६६६

इन्दु हजारी

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

६५२

त्रिभुवन कुमार सिंह

जनमत पार्टी (जपा)

६१५

विगु प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६०५५

राम नरेश पंडित

स्वतन्त्र

-

हेम गिरी

स्वतन्त्र

-

जय प्रकाश राय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३२९६

राम सरण राय

स्वतन्त्र

-

चित्र कला कुमारी यादव

स्वतन्त्र

-

सुरेन्‍द्र कुमार साह

स्वतन्त्र

-

शिव शंकर महतो

स्वतन्त्र

-

ढोलराम बारकोटी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९५

तेज नारायण यादव

स्वतन्त्र

-
१६८

प्रमोद प्रसाद रौनियार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१४९८

जय बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४

भुपनारायण राम दास

नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी

१०

उमेश साह तेली

स्वतन्त्र

-

सुरेश महताे काेइरी

स्वतन्त्र

-

इन्‍दल दास

स्वतन्त्र

-

प्रमोद कुमार सिंह

स्वतन्त्र

-

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रानेश्‍वरी शिल्पकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

कृष्णा देवी महतो

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

७२६

गंगा दहाल

नेपाली काँग्रेस

७११९

सिता देबी माझी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६३१४

हिरोवन कुमारी साह

जनमत पार्टी (जपा)

५०१

मिरा सिंह कोईरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४०१२

कौशिला माझी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२६८

बविता कुमारी साह

स्वतन्त्र

-
१८२

प्रेम शिला सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६९८

चन्द्रकला रायमाझी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

१२

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम विश्‍वास सहनी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

बौध जित तामाङ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२५

अजय वावु सहनी

स्वतन्त्र

-

विसुनदेव सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

जय लाल सहनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२

दिनेश कुमार राय माझी

नेपाली काँग्रेस

११८

रत्‍न बहादुर गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११५५

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दुर्गा राज गिरी

नेपाली काँग्रेस

५५२

यादव -

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५३१

सुसिल कुस्वार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३७

भाग नारायण मुखिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७

शिव बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५

यूवराज आले

स्वतन्त्र

-

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्द्र बहादुर कुश्‍वार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७२१

महानन्द महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६६४

भाग्य नारायण राय यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४२

वीरेन्द्र महतो नुनिया

जनमत पार्टी (जपा)

३५

ननिपत राय

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६८

मो. इदारिस मिया

स्वतन्त्र

-

काशि राम कुस्वार

स्वतन्त्र

-

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुखल साह तेली

जनमत पार्टी (जपा)

लखेन्द्र महतो

नेपाली काँग्रेस

३०४

घनश्‍याम प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२८९

श्‍याम बाबु गिरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लक्ष्मीनारायण राय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७८९

राज कुमार महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७३५

संजय प्रसाद गु्प्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४४४

अनिता कुमारी

जनमत पार्टी (जपा)

३८

राकेश साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३८

जगरनाथ चौधरी

स्वतन्त्र

-

सचिता देवी साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५

राकेश कुमार महतो

स्वतन्त्र

-

ध्रुव प्रसाद पोखरेल

स्वतन्त्र

-

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उँम प्रसाद साह

स्वतन्त्र

-

संगीता कुमारी महतो

जनमत पार्टी (जपा)

संजय कुमार गुप्‍ता

नेपाल जनता पार्टी

शम्भु सिंह राजपुत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२७५

संजय साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२६

भोला महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२००

कपिल देव चमार

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

१५

श्याम वावु साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३८

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

संजय कुमार पाचे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६६०

रामा नन्द दास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५०६

सिकिन्द्र पासवान

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

३०

सुनिल कुमार झा

जनमत पार्टी (जपा)

२८

संजित मण्‍डल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७

हरिशंकर मण्‍डल धानुक

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३७

रविन्द्र महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११३

धमेन्द्र कुमार दास

स्वतन्त्र

-

राजेन्द्र दास कथवनिया

स्वतन्त्र

-

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्री किसुन महतो कोइरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुजित कुमार श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रामविर राम चमार

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

७६

भरत साह तेली

नेपाली काँग्रेस

५३२

राकेश कुमार राय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२१

राम विनय साह तेली

जनमत पार्टी (जपा)

१९

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिवराज लामा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राम सागर महतो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

६१

पुण्य प्रसाद घिमिरे

नेपाली काँग्रेस

५७२

तारा बहादुर तामाङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४१२

राज कुमार महोतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३४६

विरेन्द्र कुमार महतो

जनमत पार्टी (जपा)

२३

रामचन्द्र महतो

स्वतन्त्र

-

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्‍देश्‍वर महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

७१

सत्‍य नारायण सिंह

नेपाली काँग्रेस

३३३

रामजतन महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३३१

कुमार बहादुर चौहान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६७

सुईठ चौधरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१६

श्‍याम बाबु राय

स्वतन्त्र

-
१३४

राजेश साह

जनमत पार्टी (जपा)

१२४

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गंगा राम

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

फुल कुमारी देवि

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

ओम राज बस्‍नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४६९

संगिता कुमारी देवी

जनमत पार्टी (जपा)

३६

राम सुन्द्र दास तत्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राम कलास मुखिया विन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२५३

नुतन शाह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम कैलास राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४६४

विरेन्‍द्र कुमार यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२८०

रामईश्‍वर साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२२०

बलराम मुखिया

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

विकाश कुमार यादव

स्वतन्त्र

-

राम प्रमोद राय

स्वतन्त्र

-

शंकर राय

स्वतन्त्र

-

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अर्जुन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७८

राम विश्‍वास महतो

नेपाली काँग्रेस

४७५

दिपलाल राय

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

३३७

जय नारायण यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

३१५

अखतर अंसारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

संजय राय यादव

जनमत पार्टी (जपा)

१४

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामाश्रे महत्तो

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८

संजय कुमार

नेपाली काँग्रेस

३६७

रघुवंश राय यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२९१

राज नारायण सिहं

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२४५

चन्दन कुमार ठाकुर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२१९

लाल वावु राय

स्वतन्त्र

-
१८२

जगेश्वर महतो कोइरी

जनमत पार्टी (जपा)

१३

हरेन्द्र राय यादव

स्वतन्त्र

-

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

श्‍याम कुमार कार्की

नेपाली काँग्रेस

६३८

बलीराम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३१५

महिन्द्र हजारी दुसाध

बहुजन शक्ति पार्टी

-

विजय मुखिया

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२३

चन्दर बहादुर थारु

जनमत पार्टी (जपा)

विनोद कुमार यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

११

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जग तारण राय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५४

चन्दा कुमारी

जनमत पार्टी (जपा)

नवीन कुमार खनाल

नेपाली काँग्रेस

४४८

विजय कुमार सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२८६

विजय प्रसाद खनाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५

उपेन्द्र ठाकुर हजाम

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

२४

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण कुमार चौधरी

जनमत पार्टी (जपा)

दिनेश कुमार राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४६५

विरेन्द्र राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१६

लाल बाबु राय

नेपाली काँग्रेस

१६७

विरेन्‍द्र साह तेली

स्वतन्त्र

-

पल्टु ठाकुर लोहार

स्वतन्त्र

-

श्‍याम कुमार यादव

स्वतन्त्र

-

वेदानन्द यादव

स्वतन्त्र

-

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नरेश राय

नेपाली काँग्रेस

३१४

त्रिवेणी राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

३०२

राकेश कुमार यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१७१

रंजित कुमार राय

जनमत पार्टी (जपा)

सिताशरण राय

स्वतन्त्र

-

उपेन्‍द्ब राय

स्वतन्त्र

-

हदय नारायण राय

स्वतन्त्र

-

राजाराम राउत

स्वतन्त्र

-