विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

महन्त महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

७५

दिनेश प्रसाद सुवेदी

स्वतन्त्र

-
५६६

शिब प्रशाद कट्टेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५६५८

तिमिला कर्माचार्य

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

५३

गणेश शर्मा तिमल्सिना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

४८

नकुल थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३८९१

प्रविण खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५९३

चिरी बाबु महर्जन

स्वतन्त्र

-
२०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिणा सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८६८३

छिरिङ दोर्ची शेर्पा

स्वतन्त्र

-
३१४

रामदेवी महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२६२४

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मधु सुदन के.सी

नेपाली काँग्रेस

४६२

अभिषेक खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४३९

देश बहादुर राइ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११५

प्रकाश दाहाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१०७

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम बहादुर सुवेदी (के.सी.)

स्वतन्त्र

-
८४

बिक्रान्त के.सी. (सुवेदी)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३७१

जयराम के.सी

नेपाली काँग्रेस

२९८

कपिल वानिया

स्वतन्त्र

-
२१

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सचिन घिमिरे

नेपाली काँग्रेस

५८४

निरन्जन थापा

स्वतन्त्र

-
४१८

राजु के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२०

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दामु रोक्का

नेपाली काँग्रेस

८५८

लक्ष्मण रोक्का क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६५०

दिलिप खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५६

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हरिशरण सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५८

राज कुमार सिल्वाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१११८

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिनेश महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३६३

आशा राम महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

२६

रोशन महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२९

उमेश महर्जन

नेपाली काँग्रेस

१०१३

विजय महर्जन

स्वतन्त्र

-

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिनय बस्नेत

स्वतन्त्र

-

भरत थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६९९

सुजित वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३६६

शोभित बानीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्दा श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-

श्‍याम कृष्ण खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३५५

मिलाप खत्री

स्वतन्त्र

-
३०

राजेन्द्र लाल श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

१५२१

सानु कान्छा श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२२७

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देबेन्द्र प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९९७

राम नाथ पाठक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४९७

नबीन तण्डुकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२७४

निरोज राना मगर

स्वतन्त्र

-
२६

गणेश चौलागाई

स्वतन्त्र

-
२३

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नेत्र बहादुर तामाङ

नेपाली काँग्रेस

२३९

सन्त बहादुर तामाङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२

बलराम लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१४५