नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

उज्वल कृष्ण श्रेष्ठ

विवेकशील साझा पार्टी

८३६

सुरेश महर्जन

स्वतन्त्र

-

बासुदेव अमात्य

जनमत पार्टी (जपा)

अशोक महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

६०

मोहन राज शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

४०

सपना महर्जन

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

३७

सनि कपुर महर्जन

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

३२

राजेन्द्र थापा मगर

स्वतन्त्र

-
२४

चिरी बाबु महर्जन

नेपाली काँग्रेस

२३३०६

अष्ट बहादुर महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२२८७

सरिना लाखे (जोशी)

स्वतन्त्र

-
२००

सपना श्रेष्ठ

मौलिक जरोकिलो पार्टी

१४

हरि कृष्ण ब्यञ्जनकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३३९८
नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाबु राज बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९१६५

राजन खड्का

स्वतन्त्र

-
५८२

सरमिस्ता श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

४२

स्वर्णिमा शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८४६

अजर मान जोशी

स्वतन्त्र

-
३८३८

सुबिन कुमार शाक्य

स्वतन्त्र

-
१९७

कुसुम वज्राचार्य

जनमत पार्टी (जपा)

१६

रत्न ब्यञ्जनकार

स्वतन्त्र

-
१३४

मन्जली शाक्य बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३३३७

जानकी प्रधान

नेपाल सुशासन पार्टी

१२७

ममिता श्रेष्‍ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१०३

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

निर्मल शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८

ध्रुब लाल तण्डुकार

नेपाली काँग्रेस

४२५

सुशील सापकोटा

स्वतन्त्र

-
४१

दिनेश तण्डुकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३५१

रविन तण्डुकार

स्वतन्त्र

-

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पुरुषोत्तम थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६०४

विनय प्रसाद जोशी

नेपाली काँग्रेस

५६०

भरत सिंह के.सी.

स्वतन्त्र

-

कृष्ण कुमार सिलवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१०१

लक्ष्मी गुरुङ्ग(सिंह)

स्वतन्त्र

-

सजीव के.सी.

स्वतन्त्र

-

शिव महर्जन

स्वतन्त्र

-

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाल कृष्ण महर्जन

नेपाली काँग्रेस

८४२

अष्ट बहादुर महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३८६

ज्ञानेन्द्र विडारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१८३

वडा नं ४

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देव कुमार खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९२

आषिस बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१८६

नारायण के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३६९

सन्तोष खड्का

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्जीब पाण्डे

नेपाली काँग्रेस

५९२

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

यश कुमार शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५७६

रमिता शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३१

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुरेन्द्र महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५८९

सिता राम महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

११

वडा नं ८

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६३२

रविन महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६१

बाबु रत्‍न महर्जन

नेपाली काँग्रेस

२९

राज मान महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२२२

वडा नं ९

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजु महर्जन

नेपाली काँग्रेस

-

दिपेन्द्र श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

सुनिल महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२५५

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विर बहादुर तामाङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८०

नरसिंह व्यञ्जनकार

स्वतन्त्र

-
५४३

रघु नाथ दुलाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

४७

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुविन शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६८४

इन्द्र मान महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६७८

सुरेश मान महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६२८

विगेन शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११०

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र अवाले

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९८

विरेन्द्र ताम्राकार

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

२४

दस लाल अवाले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३१

बाबु राजा महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

२००

सुनिल शाक्य

नेपाली काँग्रेस

११९९

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

निरन के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६८९

जितेन्द्र गजुरेल

नेपाली काँग्रेस

६४२

गगन के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२७६

राम चन्द्र बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१८९

अनिता कुमार राउत

विवेकशील साझा पार्टी

१६

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नौराज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९७०

ऋषि प्रसाद गजुरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४५०

कुवीर सुब्बा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४२३

राज कुमार भण्डारी

स्वतन्त्र

-
३०

राम वावु महत

स्वतन्त्र

-
१२९

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बाबु रत्‍न महर्जन

स्वतन्त्र

-
-

कमल कुमार विष्‍ट

नेपाली काँग्रेस

७७४

संगीता शिल्पकार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-

तोफा राई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३९

सुदर्शन मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१०३३

वडा नं १६

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुप्रभा शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

निर्मल रत्‍न शाक्य

नेपाली काँग्रेस

राजेन्द्र शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्रामनेर कोण्डण्य (विसनतर शाक्य)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिर्थ महर्जन

नेपाली काँग्रेस

६०२

केशब बहादुर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१७

भाई काजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२१७

प्रेम नाथ श्रेष्ठ

विवेकशील साझा पार्टी

१८

वडा नं १८

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दामोदर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पुस्कर के सी

नेपाली काँग्रेस

पुरुषोत्तम खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

राम प्रसाद थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १९

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेन्द्र महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिपक श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

बिनोद ताम्राकार

स्वतन्त्र

-

रत्‍न भक्त महर्जन

स्वतन्त्र

-

लक्ष्मी कुमारी श्रेष्ठ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सुरेश शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २०

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

इन्द्र मुनि शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

चन्द्र लाल महर्जन

नेपाली काँग्रेस

धन बहादुर महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

ज्ञानी बाबु महर्जन

स्वतन्त्र

-

राजाराम महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

श्याम गोपाल डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सरोज शाक्य

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं २१

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ज्ञान भक्त डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नेपाल डंगोल

नेपाली काँग्रेस

रविन्द्र महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

पंच राम महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

नरेश महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं २२

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सागर तुलाधर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रवि कुमार महर्जन

नेपाली काँग्रेस

विनेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

कमल कृष्‍ण के.सी (खत्री )

स्वतन्त्र

-

सुरेश तुलाधर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

महेन्द्र बम्हचार्य

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं २३

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जीवन महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुन्दर कृष्ण महर्जन

नेपाली काँग्रेस

राजेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुदर्शन के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सर्मिला बानियां

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

वडा नं २४

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिनेश जंग पाण्‍डे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

श्याम हरी महर्जन

नेपाली काँग्रेस

हरि शरण गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

नबिन कुमार खड्का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २५

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विदुर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

दौलत कुमार खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्द्र के.सी.

नेपाली काँग्रेस

रवि शाही ठकुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

नारायण बहादुर खड्का

स्वतन्त्र

-

ऋषभ रिसाल

स्वतन्त्र

-

रामहरि खडका

स्वतन्त्र

-

रविन्द्र थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २६

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जित मेल महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

उत्तम कुमार थापा

नेपाली काँग्रेस

कमल थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सुरेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

मान भक्त महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

पुरुषोत्तम कुमार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २७

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बद्री बहादुर महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ज्योती कुमार थापा

नेपाली काँग्रेस

कृष्ण हरि महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

काशिमाया लवट महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

चिनी राज महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २८

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रत्न गोविन्द महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विरेन्द्र महर्जन

नेपाली काँग्रेस

राजेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

खगेन्द्र महर्जन

स्वतन्त्र

-

राजु महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी

रविन्द्र महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

ज्ञानेन्द्र महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २९

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रविन्द्र महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गणेश कुमार महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अमृत बहादुर महर्जन

नेपाली काँग्रेस

पुष्प रत्न महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

हरि कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

सादु राम महर्जन

विवेकशील साझा पार्टी