विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुमन अधिकारी

स्वतन्त्र

-

संजय कुमार ठाकुर

जनमत पार्टी (जपा)

खेम प्रसाई

सामाजिक एकता पार्टी

५९

दिपेन्द्र वास्तोला

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

५०

ज्ञान बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

४६

गणेश गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

४०

विजय सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९५८२

टेक बहादुर पुनमगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३९१

उद्धव अर्याल

स्वतन्त्र

-
३८

योग लाल श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

-
३५

कुल राज कडेल

स्वतन्त्र

-

हरिश्‍चन्द्र घिमिरे

स्वतन्त्र

-

प्रबिन काफ्ले

विवेकशील साझा पार्टी

२९८

विनोद कुमार गिरी

मौलिक जरोकिलो पार्टी

२३

राम कृष्ण ओझा

स्वतन्त्र

-
२१

सुरेन्द्र परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
२१

लक्ष्मण अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

२०

रमेश भण्डारी

स्वतन्त्र

-

मिलन अधिकारी

स्वतन्त्र

-

पूर्ण बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

१९

सूर्य प्रसाद रेग्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१८०

जगन्नाथ पौडेल

स्वतन्त्र

-
१४७२८

याम कान्त शर्मा कडेल

स्वतन्त्र

-
१४

हरि शरण श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-
१२

मोहित पाण्डे

स्वतन्त्र

-
१०

हरि प्रसाद दुवाल

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कौशिला खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

शुष्मा तमाङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

५४६

कल्पना थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

३६

मीना मगर

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

३३४

चन्द्र बहादुर तमाङ

स्वतन्त्र

-
३१

हिमला गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३०६११

पुष्पा सापकोटा

विवेकशील साझा पार्टी

२४४

पवीत्रा जोशी

स्वतन्त्र

-
१६८

इन्दीरा शर्मा गौली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१०३

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विनोद शर्मा पौडेल

विवेकशील साझा पार्टी

केशव प्रकास जोशी

स्वतन्त्र

-

शुक्र कुमार श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३१३

कमल भण्डारी

स्वतन्त्र

-

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

प्रशिल बराली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४३

कृष्ण बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२०६५

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तारा मित्र पण्डित

स्वतन्त्र

-

भरत प्रसाद लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

१०४९

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चर्तुभुज कंडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८८०

भिम बहादुर घले

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३३

भानु भक्त सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६३३

भवानी प्रसाद लामिछाने

राष्ट्रिय जनमोर्चा

११

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पदमपाणी सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१९५१

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डोल नाथ अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२११७

केशव दर्जी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१९

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डिल माया गुरुङ्ग

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

२५

विकाश पौडेल

नेपाली काँग्रेस

२४४

सनत कुमार लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७२२

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलक बहादुर दर्लामी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१७२६

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हेम बहादुर गुरुङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४७

विजय राज पौड्याल

स्वतन्त्र

-
४०

वाल मुकुन्द सुवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सुमन शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

२६

लिला बल्लौ भुषाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४०६

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन्तोष थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

केदार प्रसाद सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८०

महा प्रसाद सिलवाल

स्वतन्त्र

-
४७

भक्ति प्रसाद गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१०१

लङ्क बहादुर तमाङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१८

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्णु\/युव प्रसाद\/राज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

नारायण बहादुर के.सी

स्वतन्त्र

-

मिन बहादुर थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

६१

इन्द्र बहादुर बोहरा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३७६

गोपीलाल भन्ने गंगा बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

सन्दिप वि.क. घिमिरे

सामाजिक एकता पार्टी

२०

बुद्दि राम वि.क.

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०

सुमना अधिकारी

स्वतन्त्र

-

संजय न्यौपाने

स्वतन्त्र

-

दिपक पोखरेल

स्वतन्त्र

-

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पदम राज गौतम

स्वतन्त्र

-

शालिकराम गैरे

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

नरेन्‍द्र कुमार कन्‍दङवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१५९५

श्याम बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

१३

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खिल राज रेग्मी

स्वतन्त्र

-
२२१

शान्‍त राज आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२४३

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण प्रसाद अधिकारी

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

९६

हरि कृष्ण गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६४८

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देवेन्द्र प्रकाश क्षेत्री

स्वतन्त्र

-
९६६

गोपाल गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६९५

संजा सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मोहन सिंह रामदाम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५०

श्रीधर रेग्मी

विवेकशील साझा पार्टी

३९

नवीन कुमार राणा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८५

इन्द्र बहादुर बस्नेत क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२७३

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बुद्धीमान लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२४३

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिल कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-
९२

हरी प्रसाद दाहाल

स्वतन्त्र

-

सोम बहादुर तमाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

१५००

किस्ना कुमारी थापा मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

१३

पर्शुराम अर्याल

स्वतन्त्र

-

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम चन्द्र सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६७

भीम बहादुर तमाङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४९

प्रशान्त सापकोटा

विवेकशील साझा पार्टी

२०

द्रोण बहादुर गुरुङ

नेपाली काँग्रेस

११३५

वडा नं २०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

देवबहादुर तमाङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११८३

वडा नं २१

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिलिप न्यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२८३

वडा नं २२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सोम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११८५

वडा नं २३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

तिलक प्रसाद दंगाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४१८

काली दास सुवेदी

राष्ट्रिय जनमोर्चा

२४

त्रिलोचन अधिकरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४८

बाबुलाल थिङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३०६

वडा नं २४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कान्‍छा मल्‍ल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८१६

आईत बहादुर बल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२६५

वडा नं २५

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

डम्‍मर वहादुर मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३०

खेम शर्मा न्यौपाने

स्वतन्त्र

-
१९३

कमल बहादुर गोदार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३८३

विजय कुमार भुजेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११४९

वडा नं २६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सन बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७२

भुपाल नाथ कंडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३९६

रोशन भट्टराई

स्वतन्त्र

-
३७

डिल वहादुर विश्‍वकर्मा

नेपाल दलित पार्टी

-

अम्विका प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

-
१८

दल बहादुर गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

१७०१

हित काजि गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

वडा नं २७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राधा देवी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३५५

वडा नं २८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोपाल चापागाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२६

तेल वहादुर कुमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१३४९

कमु प्रसाद चौधरी

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

वडा नं २९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मन बहादुर मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८६५

देव कुमार प्रजा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२३