विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ऋषि राम काफ्ले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७७२९

सविता शर्मा (वसेल)

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

६७

रोशन कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-
३१

पुर्ण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

टिका न्यौपाने

स्वतन्त्र

-
९१

मदन प्रसाद पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५१४०

सिता कुमारी बोट

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

३५

कृष्ण प्रशाद पौडेल

स्वतन्त्र

-
३०८६

टिका सुवेदी

स्वतन्त्र

-

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जिवन चौधरी

नेपाली काँग्रेस

९४३

टिकाराम सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२६

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विजय कुमार गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५३५

नारायण प्रसाद अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४७१

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मधु राम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६२१

डिल्ली राम चौधरी

नेपाली काँग्रेस

५२४

ललन साह रौनियार

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

२२

भीमबहादुर कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९४

बिगुवा सा कानु

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

१३

राम कृष्ण चौधरी

स्वतन्त्र

-

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण वहादुर घर्ती

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रामेश्‍वर महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७४८

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

टिका राम भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

९५

यमुना प्रसाद पोख्रेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३१२

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

धन वहादुर गायक

नेपाल दलित पार्टी

-

गौरी श‌ंकर ढकाल

स्वतन्त्र

-

गंगा कुमारी गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७१

यम नाथ सुवेदी

नेपाली काँग्रेस

१०२७

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विष्‍णु प्रसाद आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७६१

रामकृष्ण क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७११

हरि कुमार रानाभाट

स्वतन्त्र

-
१०५

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुक्ति नाथ न्‍यौपाने

नेपाली काँग्रेस

८७

कृष्णराज अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५८९

कृष्ण प्रसाद गौतम

स्वतन्त्र

-

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शिव हरि सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५०८

कुल बहादुर दुरा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४६९