विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गणेश शर्मा पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९०५१

ढाकाराम गौतम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

४२

प्रभु गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७५

ढाकाराम पौडेल

स्वतन्त्र

-

केशव राज शर्मा

स्वतन्त्र

-

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शंकर गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८२८२

मान कुमारी गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२३४

प्रेम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१८

शालिकराम शर्मा

स्वतन्त्र

-
१३

इन्दीरा अधिकारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

चुडामणी शर्मा

स्वतन्त्र

-

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम प्रसाद रिजाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९२४

आविस्कार वम मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१२९

सुश्मा शर्मा

स्वतन्त्र

-

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिनेश पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

११

मिन बहादुर रेग्मी,क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१००९

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लेख बहादुर गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

८९९

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

खेम वहादुर घर्ति क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२७८

अर्जुन कुमार विश्‍वकर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

गुरु प्रसाद उपाध्याय

स्वतन्त्र

-

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

ज्ञानेन्द्र कुमार जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३५४

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

यम बहादुर भण्डारी क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शंकर गिरी

नेपाली काँग्रेस

२६६

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दिपक राज पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुबास चन्द्र पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४६६

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश गिरी

स्वतन्त्र

-
८७

कुल प्रसाद पोख्रेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४०६

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोपाल विश्‍वकर्मा

स्वतन्त्र

-

वासु देव लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४३७

मोहोदत्त शर्मा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राजन लामिछाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२५

कमल प्रसाद पौडेल

स्वतन्त्र

-
२३७

आनन्द अधिकारी

स्वतन्त्र

-
१३

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नर बहादुर के.सी.

नेपाली काँग्रेस

५२५

कृष्ण शर्मा लामिछाने

स्वतन्त्र

-

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लिला पौडेल,दवाडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५९२

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किशोर सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६६३

चुडामणी पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

धर्म बहादुर के.सी.

नेपाली काँग्रेस

५०२

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लोक बहादुर गुरुङग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६११

भीम प्रसाद गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विनोद वि क

स्वतन्त्र

-

धन बहादुर क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी