विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मिन बहादुर कार्की

स्वतन्त्र

-

डिल्लि प्रसाद पाध्या

स्वतन्त्र

-
६३

वीर बहादुर सुनार

नेपाल दलित पार्टी

-
५५

मृगेन्द्र कुमार शेरचन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४३७९

खिम बहादुर थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३०४

बाबुराम भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२२७१८

धनेन्द्र क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

शम्मु गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

-

हरि सुन्दर बासी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

१५

कृष्ण प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

-

गिरी प्रसाद न्यौपाने

स्वतन्त्र

-

भगवती गैरे

स्वतन्त्र

-

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किशन गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

-

भगवती पाण्डे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८२०

डिलाराम रेग्मी

स्वतन्त्र

-
६७

हरि प्रसाद पराजुली

स्वतन्त्र

-

विजया पुन मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२९७

पशुपति पाण्डे

स्वतन्त्र

-

विकास भट्टराई

स्वतन्त्र

-

हुमनाथ पाण्डेय

स्वतन्त्र

-

मनु राना

स्वतन्त्र

-

चीन बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१७०२३

प्रदीप शेरचन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

१२

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विजय कुमार विश्वकर्मा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

महेन्द्र प्रसाद लिगल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५५१

पवन कुमार हलुवाइ

स्वतन्त्र

-

सम्सेर अलि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

माधव प्रसाद प्रधान

नेपाली काँग्रेस

३४८

संजय प्रकाश श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५६

मुरारी लाल हलुवाई

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१०

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रमेश प्रसाद नेपाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८३४

गोपाल श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६२

महेश प्रसाद पोखरेल

नेपाली काँग्रेस

५९२

टिका राम शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२०१

केशर बहादुर घर्ति मगर

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१९

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

अशोक कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५३२

ऋषि राम बस्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६१

घनश्याम चापागाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३१०

दिनेश भण्डारी

स्वतन्त्र

-
११

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

पुकार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२३८

हरिन्दर पटवा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१२

टंक प्रसाद पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०२५

शंकर प्रसाद शर्मा ज्ञवाली

स्वतन्त्र

-

जित बहादुर बि.क

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जेसिन्थ नेपाली

नेपाल दलित पार्टी

-

विनय कसौधन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५७

जलिल मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८६

विजय गुप्‍ता

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जगदीश चन्‍द्र आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९६१

हर्क बहादुर दमै

नेपाल दलित पार्टी

-
३१

दिपक श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२४८

मक्तीराम सापकोटा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

ज्ञानेश्र्वर भण्‍डारी

स्वतन्त्र

-

लोकनाथ भण्डारी

स्वतन्त्र

-

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कमल प्रकाश भूषाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९३

सिता कुमारी थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५२६

प्रकाश क्षेत्री

स्वतन्त्र

-
१०५

करुणा मल्ल

स्वतन्त्र

-

राजेन्द्र पौडेल

स्वतन्त्र

-

इश्‍वरी प्रसाद सापकोटा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रोनिश श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१६४

ज्ञान प्रसाद अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५०८

शशी राम शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रुकमागत घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३५

गौतम रिजाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४१

भोज बहादुर बुढाथोकी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११९५

प्रकाश पोख्रेल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

किसन बहादुर थापा मगर

नेपाली काँग्रेस

८९९

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२२

डुक बहादुर तिलिजा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

४३

जित बहादुर मल्ल

नेपाली काँग्रेस

४२११

शुशिला पुलामी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

२७

शंकर नेपाली

नेपाल दलित पार्टी

-
२३

भीम बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१६३

शिव भण्डारी

स्वतन्त्र

-

कृष्‍ण बहादुर सुनार

राष्ट्रिय जनमोर्चा

कृष्ण बहादुर क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

वडा नं १२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुशिल थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२७

देवी प्रसाद रेग्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१६३५

भोला नाथ भुसाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१४

विष्णु प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३६

प्रकाश शर्मा

स्वतन्त्र

-

ऋषी राम आचार्य

स्वतन्त्र

-

वडा नं १३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लोकनाथ पन्थी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

७०

शोभाखर पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२१९७

तिलक बहादुर थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१७९

बेद प्रसाद भुसाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१५

गन बहादुर राना

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

११

अकन बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०

वडा नं १४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रामप्यारे दंगोरीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२

नुर बहादुर गाहा थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३६

नर बहादुर मल्ल

नेपाली काँग्रेस

१२६०

वडा नं १५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मिठे बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

लक्ष्मण पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३१

प्रेम प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१६

डम्बर बहादुर भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१११४

वडा नं १६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम राजा तिवारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६७२

थानेश्‍वर खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३८

बाल कुमारी आचार्य

स्वतन्त्र

-
२६

गोविन्‍द चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२१४

दुध नाथ मर्चाहा

स्वतन्त्र

-
१४९

वडा नं १७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गंगा प्रसाद न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९६१

विजय ढकाल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

९३

सागर प्रसाद अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

८०

बुद्धिमान रखाली

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

२६

वडा नं १८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोपाल नेपाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९५

गोले प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

६९०

जय लाल भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२

वडा नं १९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

केशव बहदुर कुवर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६०

मोम बहादुर राना

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

३५

गौरब राना मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

३१

निर्दोश खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३४

मिन प्रसाद श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

१०५३