विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दीपक जङ्ग शाह

नेपाली काँग्रेस

९७६०

पहारी चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६०७२

राममणि उपाध्याय

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५९४

मोहन लाल चौधरी

स्वतन्त्र

-
३१८

शिवलाल उपाध्याय

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१७

राम गोपाल चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

१३४८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सम्झना उपाध्याय

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६०५

सावित्री शर्मा बख्रेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५४२२

संगिता चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

१२९७

सुमित्रा सुनार्नी

राष्ट्रिय जनमोर्चा

१२

यसोदा थारु

नेपाली काँग्रेस

१००४५

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रुप लाल थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

९५९

लायक राम थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

६५७

लोक राज ढुङ्गाना जैसी

स्वतन्त्र

-
१५३

गुरी लाल थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१३

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजेश कुमार थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४३

मान वहादुर थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१४९

धरनि धर थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

११६५

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कमल प्रसाद शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३८२

सुशिल चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३८१

जगत राम थारु

स्वतन्त्र

-
१५

बुध राम चौधरी

नेपाली काँग्रेस

१०१९

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

शर्मा चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

९३९

कृष्ण कुमार रेग्मी

नेपाली काँग्रेस

७५९

उत्तम कुमार रेग्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६५

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

-

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मधु सुदन खनाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४४६

यूधिसेन थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

तिलकराम थारु

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

१६

कमल पाण्डे

नेपाली काँग्रेस

१४०९

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम बहादुर चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

५४९

लौटन कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३८३

महेश कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

१०२२

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मथुरा प्रसाद थारु

नेपाली काँग्रेस

८३६

रत्‍नाकर राना

स्वतन्त्र

-

रतन बहादुर खान

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

२८

महेश कुमार थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१८९

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लक्षिराम जैसी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७२९

किशोर कुमार थारु

नेपाली काँग्रेस

६८२

रामदुलारे थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

४९

अनिल कुमार चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

३३५

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

सुदर्शन मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कमल प्रसाद बंजाडे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८५२

जग्गु राम थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२२९

राम कुमार थारु

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

२११

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

दयाशंकर थारु

नेपाली काँग्रेस

७१९

रामकृष्ण चौधरी

स्वतन्त्र

-
६४१

रामनाथ गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३०२

जानकी कुमारी थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१९

चिजमान थारु

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

१३१