विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कर्ण बहादुर रोकाया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

९४५

विरेन्द्र कुमार डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७३३

प्रेम बहादुर वोहोरा

स्वतन्त्र

-
५२

पुर्ण बहादुर डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४९२

धर्मलाल बुढा

स्वतन्त्र

-
३९०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विरमल कुमार भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६८६

नर बहादुर बुढा

स्वतन्त्र

-
६५६

चन्‍दा रोकाया(वुढा)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६३४

रेखा कुमारी रोकाया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५०३

चन्द्र बहादुर रोकाया

स्वतन्त्र

-
४२

मेनुका भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४००

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

विर बहादुर रोकाया

स्वतन्त्र

-
९६

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

धन रुप भण्डारी

नेपाली काँग्रेस

५५

जय कृष्ण बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४१

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

जितेन्द्र बहादुर शाही

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७२

ओमेन्द्र बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१४०

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

गोविन्द वुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८४

जीबराम बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

६७

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रण बहादुर रोकाया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७३

जुद्द बहादुर रोकाय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२५२

चन्द्रे रोकाया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

शिभनन्द रोकाय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राजिन्द्र रोकाय

स्वतन्त्र

-

टोप बहादुर चन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

३०

भिम बहादुर बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

२२९

केशे बुढा

नेपाली काँग्रेस

१८२

शुसील कुमार बुढा

स्वतन्त्र

-

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चेत कुमार शाही

नेपाली काँग्रेस

६१

सत्य बहादुर कामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२४

प्रचण्ड विक्रम शाही

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१३५

तेजेन्द्र बिक्रम शाही

स्वतन्त्र

-

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्द्र बहादुर बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७२

चन्द्ररुप वुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१६

लव कुमार शाही

नेपाली काँग्रेस

१३२

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

लालचन्द्र डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१६

हरी चन्द्र डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१२१

लाल बहादुर डाँगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१०

लाल बहादुर कठायत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

केविन्द्र प्रसाद कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

७४

शिव कार्की

स्वतन्त्र

-

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चंख कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४

यज्ञ बहादुर कार्की

नेपाली काँग्रेस

१२८