विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्द्र लाल धराला

नेपाली काँग्रेस

१५९६

दिल बहादुर बिस्ट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१४२२

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

छक्क बहादुर धराला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५३३

काली चलाउने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२९०

शावित्री पहाडी

नेपाली काँग्रेस

१२७७

वडा नं १

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

हेम राज हमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२२७

राजीमान सार्की

नेपाली काँग्रेस

१७२

वडा नं २

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रुद्र मान बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

२३०

टेक बहादुर थापा

नेपाली काँग्रेस

१६७

वडा नं ३

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

चन्द्रराम बोहोरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८९

धन बहादुर डाँगी

नेपाली काँग्रेस

१३२

टंक बोहोरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१२८

वडा नं ४

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

राम बहादुर बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१८०

वडा नं ५

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

नर बहादुर झाक्री

नेपाली काँग्रेस

८२

ज‌ंग बहादुर रोकाया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१०२

डिल बहादुर रोकाया

स्वतन्त्र

-

वडा नं ६

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कर्ण बहादुर चलाउने

नेपाली काँग्रेस

९१

लक्ष्मी प्रसाद बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

७७

वडा नं ७

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

मुन रोकाया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

चन्द्र प्रसाद शाही

नेपाली काँग्रेस

२७५

वडा नं ८

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कन्न कामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

८०

लोकेन्द्र शाही

नेपाली काँग्रेस

१३८

वडा नं ९

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

बिष्णु बहादुर बोहोरा

स्वतन्त्र

-

धर्म बहादुर बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४६

वडा नं १०

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

रण बहादुर धरला

नेपाली काँग्रेस

८४

रणचन्द्र बोहोरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१२९

वडा नं ११

विजयी उम्मेदवार

अन्य उम्मेदवार

नामदलचुनाव चिन्हप्राप्त मत

कृष्ण बहादुर डसाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१४२

बिरेन्द्र बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३४