शाहरुखको फिल्म ‘बाजिगर’ को विषयमा गौरी खानको खुलासाः भनिन्, ‘विश्वास नै हुँदैन कि...’

person explore access_timeभदौ २७, २०७६ chat_bubble_outline0

सेलिब्रिटी इन्टेरियर डिजाइनर गौरी खानले बिहिबार आफ्ना श्रीमान् शाहरुख खान र काजोलको गीत ‘ए काली काली आँखे’ गीतको एउटा तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । यो तस्बिरमार्फत् गौरीले यो गीतका लागि उनले शाहरुख खानको लुकको डिजाइन गरेको खुलासा गरिन् ।

गौरी खानले ट्वीट गरेकी छिन्, ‘म यो विश्वास गर्न सक्दिनँ कि ९० को दशकमा मैले शाहरुख खानको यो लुक डिजाइन गरेको थिएँ । त्यो जिन्स, लेगवार्मर टी, बुलेट बेल्ट र त्यसमाथि रातो सर्ट । हातले पेन्ट गरेको जिन्स मलाई एकदमै मनपर्छ । गौरी खानको डिजाइनले लामो यात्रा तय गरेको छ ।’

यो तस्बिरमा शाहरुख खानले रातो सर्ट र पेन्ट गरिएको जिन्स लगाएका छन् । यस्तै काजोलले रानी कलरको पहिरन लगाएकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।