संजय दत्तलाई जब अपहरण गर्ने कोसिस गरिरहेका थिए डाँकुः बुवा सुनिललाई सोधिएको थियो, ‘कति पैसा दिन्छौ ?’

person explore access_timeभदौ ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउड नायक संजय दत्त आजकाल फिल्म प्रस्थानमको प्रोमोशनमा व्यस्त छन् । हालै यसै सिलसिलामा संजय श्रीमती मान्यता दत्तसँग द कपिल शर्मा शोमा पुगेका थिए । यतिबेला उनले आफूसँग सम्बन्धित एक चकित पारिदिने खुलासा गरे । संजय दत्तले उनलाई एकपटक डाँकुले अपहरण गर्ने कोसिस गरेको जानकारी दिए ।

वास्तवमा कपिल शर्माले आफ्नो कार्यक्रममा संजय दत्तसँग फिल्म ‘मुझे जिने दोको सुटिङका क्रममा तपाईंलाई डाँकुले अपहरण गरेको थियो भन्ने अफवाह फैलिएको थियो, के त्यो सही हो ?’ भनेर सोधे ।

जवाफमा उनले भने, ‘यो साँचो हो कि डाँकुले मलाई अपहरण गर्ने कोसिस गरेका थिए । रुपा नामका डाँकू त्यतिबेला निकै चर्चित थिए जसले ग्यांग चलाउँथे । त्यतिबेला म निकै सानो थिएँ र उनीहरुलाई मलाई आफ्नो काखमा बसाए । उनीहरुले मेरो बुवालाई अहिलेसम्म कति पैसा फिल्ममा लगाएको छौ भनेर सोध्दा बुवाले १५ लाख रुपैयाँ भने । त्यसपछि उनीहरुले यसलाई (संजय दत्त)लाई अपहरण गर्दा कति पैसा दिन्छौ नेर सोधे । त्यसपछि यो घटनापछि बुवाले आमा र मलाई मुम्बई फिर्ता पठाउनुभयो ।’

कपिल शर्मा शोमा उपस्थित हुन यत्तिका समय किन लाग्यो भनेर सोध्दा उनले भनेका थिए, ‘हाम्रो तारा मिलिरहेका थिएनन् । जब तपाईंको शो थियो तब म भित्र (जेलमा) थिएँ । जब म बाहिर आएँ तब तपाईंको शो बन्द भयो ।’ संजयको कुरा सुनेर सबैजना हाँस्न थाले ।

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seeking blessings from mom, dad & bappa with the #Prassthanam team 🙏 #GanpatiBappaMorya

A post shared by Sanjay Dutt (@duttsanjay) on

संजय दत्त फिल्म प्रस्थानममा बलदेव प्रताप सिंहको भूमिका निभाइरहेका थिए । फिल्ममा उनीबाहेक मनिषा कोइराला, अलि फजल, ज्याकी श्रोफ, चंकी पाण्डेजस्ता कलाकार छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।