केन्द्रीय संस्करण

तीनथरि स्वभाव भएका मानिस

person explore access_timeभदौ ३१, २०७६ chat_bubble_outline0

गौतम बुद्धले भन्नुभएको छ– संसारमा तीनथरिका स्वभाव भएका मानिसहरु हुन्छन् । पहिलो थरिका मानिसहरु ढुंगामा लेखिएका अक्षर जस्ता हुन्छन्। तिनीहरु चाँडै रिसाउँछन् । अनि तिनीहरुको रिस धेरै लामो समयसम्म रहिरहन्छ ।

दोस्रो थरिका मानिसहरु चाहिँ बालुवामा लेखिएका अक्षर जस्ता हुन्छन्। यस्ता मानिसहरु पनि चाँडै रिसाउँछन् । तर यिनीहरुको रिस चाँडै हराउँछ ।

तेस्रो थरिका मानिसहरुको स्वभाव चाहिँ बगिरहेको पानीमा लेखिएका अक्षर जस्ता हुन्छन् । यिनीहरुले नचाहिँदा विचार र कुराकानीलाई वास्ता नै गर्दैनन् त्यसैले यिनीहरुलाई रिस पनि उठ्दैन । यस्ता मानिसहरु सधैं शुद्ध र केहीबाट पनि बाधा महसूस नगर्ने खालका हुन्छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.