ad
केन्द्रीय संस्करण

कपिलको शोमा फिर्ता हुने खबरले दिक्क सुनिल ग्रोवर, दिए यस्तो प्रतिक्रिया

person explore access_timeअसोज १, २०७६ chat_bubble_outline0

केही दिनअघि भारतीय हास्यकलाकार सुनिल ग्रोवरले एक ट्वीट गरेका थिए । उनको उक्त ट्वीटपछि उनी कपिल शर्मा शोमा फिर्ता हुँदैछन् भन्ने खबर यत्रतत्र फैलियो । प्रशंसकको उत्साह पनि दोब्बर भइसकेको थियो । तर अब सुनिल ग्रोवरको प्रतिक्रियाले प्रशंसकका सबै आशा निराशामा परिणत हुने भएको छ । सुनिल ग्रोवरले कपिलको शोमा कमब्याकको खबरलाई निराधार र दिक्क लगाउने किसिमको बताएका छन् ।

हिन्दुस्तान टाइम्ससँगको कुराकानीमा सुनिल ग्रोवरले भने, ‘म यो बुझ्दििनँ कि मानिसहरुले यस्तो अनुमान किन लगाइरहेका छन् किनभने मेरो ट्वीटले यस्तो केही पनि हिन्ट दिएको थिइनँ । यसमा केही पनि वास्तविकता छैन । यस्तो केही पनि हुन लागेको छैन । प्रशंसकले मेरा ट्वीटमा कमब्याक गर्ने कुरा भनेका थिए । तर तपाईंले अनुमानमाथि खबर बनाउन सक्नुहुन्नँ ।’


सुनिल ग्रोवरले आफ्नो नयाँ प्रोजेक्टको विषयमा पनि खुलासा गरेका छन् । उनले भने, ‘केही रोचक भने पक्कै हुँदैछ । म केही दिनमा यसबारे घोषणा गर्नेछु । यो वेब स्पेसको लागि हो जसको म प्रतिक्षा गरिरहेको छु । म यतिमात्र भन्न सक्छु ।’

सुनिल ग्रोवरको फिर्ताबारे च्यानलको सूत्रले भने, ‘सुनिल कपिल शर्मा शोमा आउने कुनै खबर छैन किनभने कृष्णा अभिषेक कमेडी सिरियलमा छन् । जो सुनिलको ठाउँमा आएका थिए । कृष्णाको कामको प्रशंसा भइरहेको छ । उनको सपना क्यारेक्टरले मानिसहरुलाई मनोरञ्जन प्रदान गरिरहेको छ । सपनाबाहेक अन्य क्यारेक्टर पनि प्रभावकारी रहेका छन् ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.