कबिर सिंहपछि शाहिदले बढाए पारिश्रमिक, नयाँ प्रोजेक्टका लागि मागे यति करोड !

person explore access_timeअसोज ३, २०७६ chat_bubble_outline0

बक्स अफिसमा फिल्म कबिर सिंहको सफलतापछि शाहिद कपुरले अहिलेसम्म आफ्नो नयाँ प्राजेक्टबारे जानकारी दिएका छैनन् । यसैबीच खबर आएको थियो कि शाहिदले तेलुगू नायक नानीको सुपरहिट फिल्म जर्सीको हिन्दी रिमेकका लागि स्विकारोक्ति दिएका छन् । यो फिल्मलाई अमन गिल, अल्लू अर्जुन र निर्माता दिल राजू मिलेर बनाइरहेका छन् । चर्चा छ कि यो फिल्मका लागि शाहिदले पारिश्रमिकको रुपमा ठूलो रकम पाएका छन् ।


रिपोर्टका अनुसार फिल्म कबिर सिंहको सफलतापछि शाहिद कपुरले आफ्नो पारिश्रमिकमा वृद्धि गरेका छन् । शाहिद कपुरले यो फिल्मका लागि पारिश्रमिकमात्रै नभई फिल्मको नाफाको शेयर पनि माग गरेका छन् । भारतीय मिडियाका अनुसार उनले पारिश्रमिकको रुपमा ३५ करोड भारु लिएका छन् । साथै, उनी नाफाको २० प्रतिशत सेयर पनि लिनेछन् ।शाहिद यो वर्ष नोभेम्बरमा उक्त फिल्मको सुटिङ गर्नेछन् । यसमा शाहिद र रश्मिका मंदाना सँगै काम गर्नेछन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।