केन्द्रीय संस्करण

प्रकाश दाहाल स्मृति भलिबलको उपाधि पुलिसलाई

person explore access_timeअसोज ४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – प्रथम प्रकाश दाहाल स्मृति कप राष्ट्रिय भलिबल प्रतियोगिताको उपाधि नेपाल पुलिस क्लबले जितेको छ । नयाँ बसपार्क स्थित ढोरपाटन स्पोर्टस् क्लबको कोर्टमा शनिबार भएको फाइनल खेलमा पुलिसले त्रिभुवन आर्मी क्लबलाई ३–० को सोझो सेटमा हरायो । पुलिसले तीनवटै सेट समान २५–२२ ले कब्जा जमाएको थियो ।

उपाधिसँगै पुलिसले पाँच लाख रुपैयाँ पुरस्कार पायो । दोस्रो भएको आर्मीले तीनलाख रुपैयाँ प्राप्त गर्यो । गण्डकी प्रदेश तेस्रो भयो । तेस्रो स्थानका लागि भएको खेलमा गण्डकीले एपीएफ क्लबलाई ३–२ को सेटमा हरायो । 

तेस्रो भएको गण्डकीले एक लाख र चाथो भएको एपीएफले ५० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पायो । प्रगतिशिल युवा नेपाल गोरखा काठमाडौंले आयोजना गरेको प्रतियोगितामा आठ टोलीले भाग लिएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.