ad
केन्द्रीय संस्करण

कपिल शर्मा एक एपिसोडका लागि लिन्छन् यति मोटो पारिश्रमिक, यो भिडियोमा भयो खुलासा

person explore access_timeअसोज २८, २०७६ chat_bubble_outline0

टिभीका चर्चित हास्यकलाकार कपिल शर्माको कमेडी शो ‘द कपिल शर्मा शो’ मा विभिन्न सेलिब्रटीको उपस्थिती हुन्छ । हालैको एपिसोडमा कपिलको शोमा पाहुना बनेका चर्चित संगीतकार उदित नारायणले उनको पारिश्रमिकबारे अचम्मित गरिदिने खुलासा गरेका छन् ।

कपिल शर्मा आफ्नो शोमा आएका उदित नारायणसँग निकै मस्ती गरिरहेका थिए । यतिबेला कपिलले उदित नारायणलाई भने, ‘तपाईंको जति प्रिय आवाज छ, त्यति नै निर्दोष तपाईंको अनुहार छ । तपाईंको अनुहार हेर्दा यस्तो लाग्छ कि तपाईंले अहिलेसम्म कसैको पैसा खानुभएको छैन । यस्तो पनि लाग्छ कि तपाईंको पैसा धेरैजनाले खाएका छन् ।’

कपिलको यस्तो कुरा सुनेर सबैजना हाँसे ।

यस्तै, कपिलको कमेन्ट सुनेर उदित नारायणले तुरुन्तै भने, ‘तपाईंले त संघर्ष गर्न आवश्यक छैन । सुनेको छु कि तपाईंले एक–एक एपिसोडको १–१ करोड लिनुहुन्छ ।’

उदित नारायणको यो शानदार जवाफ सुनेर सबैजना बेस्सरी हाँसे र कपिल शर्माको बोली नै बन्द भयो । त्यसपछि कपिल शर्माले एक एपिसोडको एक करोड पारिश्रमिक लिने गरेको खबर फैलियो । यद्यपि, उदित नारायणले ठट्टामा यस्तो भनेका हुन् कि साँचो नै हो भन्नेबारे केही आधिकारीक जानकारी उपलब्ध छैन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.