प्रियंका चोपडादेखि ऐश्वर्या रायसम्मः बलिउड सेलिब्रिटीले यसरी मनाए करवाचौथ

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: Bhaskar.com

बलिउड सेलिब्रिटीले करवाचौथ पर्व धुमधामसँग मनाए र यसको तस्बिर सोसल मिडियामा सेयर गरे । प्रियंका चोपडादेखि अनुष्का शर्मा, रबिना टन्डन, ऐश्वर्या राय बच्चन, शिल्पा शेट्टी कुन्द्रा, सोनाली बेन्द्रे, मिरा राजपुतसहित थुप्रै सेलिबिैटीले करवाचौथको ब्रत बसेर श्रीमानको लामो आयुको कामना गरे । हेरौं करवाचौथ मनाउँदै गरेका सेलिब्रिटीका तस्बिरः


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।