‘तानाजी द अनसंग ओरियर’मा अजयको डरलाग्दो लुक

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७६ chat_bubble_outline0

मुम्बई । अजय देवगन र सैफअली खान एकपटक फेरि एकसाथ पर्दामा देखिँदैछन् । फिल्म ‘तानाजी द अनसंग ओरियर’मा यी दुबै एकसाथ देखिने भएका हुन् ।


फिल्मको फस्टलुक पोस्टर अहिले सार्वजनिक गरिएको छ । सार्वजनिक गरिएको पोस्टरमा अजयदेवगन निकै डरलाग्दो लुक्समा देखिएका छन् ।अभिनेता अजय देवगनले फिल्मको फस्टलुक आफ्नो इन्स्टाग्रामबाट पनि शेयर गरेका छन् । फस्टलुकमा अजय मराठा योद्धाको रुपमा देखिएका छन् । जसलाई दर्शकले निकै मन पराएका छन् । सामाजिक संजालमा उनको पोस्टर भाइरल भइरहेको छ । बलिउडका स्टारले समेत पोस्टरको तारिफ गरेका छन् । सार्वजनिक पोष्टरमा सैफअली खानको लुक पनि बाहिरिएको छ । ओम राउतको निर्देशन रहेको फिल्ममा अजयको अलवा काजोल र सैफअली खान पनि मुख्य भूमिकामा छन् ।

फिल्ममा अजयदेवगन मराठा ओरियर तानाजी मालुसरेको भूमिकामा छन् । सैफको भूमिका राजपुत लडाकु  जयसिंह राठौरको रहेको छ । फिल्म योद्धाहरु बीच भएको लडाईँमा आधारित छ । 

अजयदेवगन फिल्मस् र टी सिरिज प्रोडक्सनको निर्माण रहेको फिल्मको रिलिज मिति १० जनवरी २०२० का लागि तय भएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।