ad
x

देशको शासन व्यवस्था अनाडीको हातमा पुग्यो : उपसभापति निधि

person explore access_timeकात्तिक १३, २०७६ chat_bubble_outline0
File-photo

जनकपुर – नेपाली काँग्रेसका उपसभापति विमलेन्द्र निधिले देशको शासन व्यवस्था (अनाडी)को अनुभवविहीन हातमा पुगेको टिप्पणी गरेका छन् । बुधबार क्षीरेश्वरनाथ नगरपालिकास्थित रमदैयामा आयोजित शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा उपसभापति निधिले कम्युनिष्टको विचारधारा नै संघीयता र लोकतन्त्र विरोधी रहेको टिप्पणी गरे ।


कम्युनिष्ट पार्टीको नेतृत्वमा शासन व्यवस्था पुगेको भन्दै निधिले संघीयता र लोकतन्त्रमाथि खतरा आइपरेको बताए । उनले भने, ‘कम्युनिष्टको विचारधारारले संघीयता र लोकतन्त्रमाथि विश्वास गर्दैन । कम्युनिष्टहरु एकदलीय शासन प्रणालीमा विश्वास गर्छन् ।’एकदलीय शासन प्रणालीमा विश्वास गर्ने कम्युनिष्ट र मधेशको नाममा जनतालाई ठग्ने दुबै दल(समाजवादी र राजपा) बाट पनि मुलुकलाई खतरा रहेको निधिको दाबी छ । कम्युनिष्टहरुको विरोध गरेर मधेशी जनताबाट भोट लिएकाहरु नै अहिले कम्युनिष्टको पिछलग्गु बनेको निधिले आरोप लगाए ।सबैले आ–आफ्नो पार्टीको नामबाट मधेश हटाइसकेकोले नेपालमा अब मधेशवादी भत्रे कुनै पार्टी नरहेको निधिले दाबी गरे । संविधान निर्माण, तीन तहको निर्वाचनलगायतका महत्वपूर्ण कामहरुमा व्यस्त हुँदा गएको निर्वाचनमा हार बेहोर्नुपरेको भन्दै आगामी निर्वाचनमा काँग्रेस पहिलो पार्टी बत्रे उनको दाबी छ । यस्तै काँग्रेस केन्द्रीय सदस्य महेन्द्र यादवले मधेश र मधेशीको नाममा भोट लिएकाहरुको वास्तविकता यहाँका जनताले बुझिसकेको बताए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।