केन्द्रीय संस्करण

गण्डकी प्रदेश प्रमुख शेरचनले गरे पदभार ग्रहण

person explore access_timeकात्तिक २०, २०७६ chat_bubble_outline0

पोखरा । गण्डकी प्रदेशका नवनियुक्त प्रदेश प्रमुख अमिक शेरचनले पदभार ग्रहण गरेका छन् । बुधबार, पदभार ग्रहरण गर्दै शेरचनले वर्तमान समयमा देखिएका संकट निवारणका लागि समझदारी र सहमतिमार्फत भूमिका खेलेर केही न केही सहयोग पु¥याउनसक्छु भनेर पद स्वीकार गरेको बताए ।

सम्पूर्ण नेपाली जनता, राजनीतिक दल, तत्कालीन आन्दोलनमा सहभागी सबै सहयात्रीको समझ्दारी र सहमतिमा मुलुकको सार्वभौमिकता जोगाउन सकिने उनले उल्लेख गरे । देशमा देखिएका सबै समस्या हल गर्न सबै नेपाली एकजुट हुनुपर्ने उनको धारणा छ । यसअघि गण्डकी प्रदेश प्रमुखको जिम्मेवारीमा बाबुराम कुँवर थिए । सरकारले सातै प्रदेशका प्रदेश प्रमुखलाई कात्तिक १८ मा पदमुक्त गरेपछि गण्डकी प्रदेश प्रमुखमा उनी नियुक्त भएका थिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.