ad
x

सैफले जेठी श्रीमती अमृताको तारिफ गर्दै भने, ‘उनी एक्ली व्यक्ति थिइन् जसले कामलाई गम्भीरतापूर्वक लिन सिकाइन्’

person explore access_timeकात्तिक २३, २०७६ chat_bubble_outline0

सैफ अली खानले एक अन्तर्वार्तामा आफ्नी जेठी श्रीमती अमृता सिंहको असाध्यै तारिफ गरेका छने । उनलाई अमृताले नै कामलाई गम्भीरतापूर्वक लिन सिकाएको बताएका छन् । वास्तवमा, उनी अन्तर्वार्तामा आफ्नो व्यक्तिगत र व्यावसायिक जीवनबारे कुरा गरिरहेका थिए ।


अमृताले सैफलाई दिइन् यो सल्लाहःसैफले अन्तर्वार्तामा भने, ‘म घरबाट भागेको थिएँ र २० वर्षको उमेरमा विवाह गरेको थिएँ । म अमृता (सिंह) मेरी जेठी श्रीमतीलाई यो कुराको श्रेय दिन्छु किनभने उनी एक्ली यस्ती व्यक्ति थिइन् जसले यी सबै (काम, शो, बिजनेस) लाई गम्भीरतापूर्वक लिन सिकाइन् । उनले मलाई ‘यदि लक्ष्यमाथि हाँस्छौ भने कहिले पनि त्यो पाउन सक्दैनौ’ भनेकी थिइन् । त्यसपछि मैले ‘परम्परा’ (डेब्यू फिल्म) पाएँ ।’यश चोपडाको निर्देशनमा बनेको यो फिल्म सन् १९९४ मा रिलिज भएको थियो । फिल्ममा सुनिल दत्त, विनोद खन्ना, आमिर खान र रबिना टन्डनको पनि महत्वपूर्ण भूमिका थियो ।अमृताको सल्लाह थियो आफूमाथि विश्वास राखःसैफले बताए अनुसार जब उनले फरहान अख्तरको निर्देशनमा बनेको फिल्म ‘दिल चाहता हे’ पाए, तब उनी आफ्नो भूमिकाका लागि अल्मलमा थिए । उक्त भूमिका कसरी निभाउने उनले बुझिरहेका थिएनन् । त्यतिबेला अमृताले उनलाई आफूमाथि विश्वास गर्न सल्लाह दिएकी थिइन् ।सैफका अनुसार उनले आफ्नो वरिपरिका लगभग सबैलाई फिल्ममा समिरको भूमिका कसरी निभाउने भनेर सोधिरहन्थे । यहाँसम्म कि उनलाई आमिर खानले पनि सल्लाह दिएका थिए । यद्यपि, अमृताले उनलाई यसबारे किन सबैलाई सोधिरहेको भनेर प्रश्न गरिन् । आफ्नै तरिकाले समिरको भूमिका निभाउनुपर्ने उनले सल्लाह दिइन् । उनले अमृताको सल्लाह माने र समिर आधुनिक सिनेमाका सबैभन्दा मनपराइएका भूमिकामध्ये एक बने ।

सन् २००४ मा अमृतासँग सम्बन्धविच्छेदः

सेफले सन् १९९१ मा १२ वर्ष जेठी अमृता सिंहसँग विवाह गरेका थिए । यी दुईका दुई सन्तान सारा अली खान र इब्राहिम अली खान छन् । सन् २००४ मा उनीहरुको सम्बन्धविच्छेद भयो । सन् २०१२ मा सैफले आफूभन्दा १० वर्ष कान्छी करिना कपुरसँग विवाह गरे । दुबैका एक छोरा (तैमुर अली खान) छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।