संसारका ती चर्चित सेलिब्रिटी जसले आफ्नै पिसाब पिउँछन्

person explore access_timeमंसिर ४, २०७६ chat_bubble_outline0

सेलिब्रिटीहरु आफ्नो जीवनशैलीका कारण चर्चामा रहन्छन् तर थुप्रै पटक सेलिब्रिटीहरु यस्ता अचम्मका क्रियाकलाप गर्छन् जुन साधारण व्यक्तिले बुझ्न मुश्किल हुन्छ । यस्तै एउटा ट्रेन्ड छ, उत्कृष्ट स्वास्थ्यका लागि आफ्नै पिसाब पिउनु । राम्रो स्वास्थ्यका लागि आफ्नो पिसाब पिउने सेलिब्रिटीबारे यहाँ जानकारी दिदैछौं ।


म्याडोनाःइन्स्टाग्राममा पिसाब पिएको भिडियो राख्नुबाहेक सन् १९९४ मा म्याडोनाले डेविड लेटरम्यानको शोमा कुरा गर्दै खुट्टाको घाउ निको पार्नमा लागि आफूले खुट्टामा पिसाब फेर्ने गरेको बताएकी थिइन् ।सारा मिल्सः

इंगल्याण्डककी कुनै बेलाकी निकै चर्चित नायिका सारा मिल्सले पनि एक अन्तर्वार्तामा उनी पछिल्लो ३० वर्षदेखि रोग प्रतिरोधी क्षमता विकसित गर्नका लागि आफ्नो पिसाब पिइरहेको बताएकी थिइन् ।

बियर ग्रिल्सः

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीसँग एक कार्यक्रममा देखिएका बियर ग्रिल्सले पनि आफ्नो शो म्यान भर्सेस वाइल्डमा थुप्रै पटक आफ्नो पिसाब पिएको देख्न सकिन्छ ।

केशाः

सन् २०१३ मा चर्चित पप गायिका केशाले एमटिभीको डकुमेन्ट्री केशाः माई क्रेजी ब्युटीफूल लाइफमा आफ्नै पिसाब पिएकी थिइन् । यो कार्यक्रमको दौरान उनी आफ्नो स्वास्थ्यमाथि प्रयोग गर्न चाहन्थिन् त्यसकारण उनले यस्तो गर्ने निर्णय गरेका थिए ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।