केन्द्रीय संस्करण

‘दोस्ताना टु’ मा अभिनय गर्न नपाउँदा जोन अब्राहमले करण जोहरलाई यस्तो भने

person explore access_timeमंसिर ९, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: timesofindia.indiatimes.com

जबदेखि दोस्तानाको सिक्वलको घोषणा भएको छ तबदेखि यो चर्चामा छ । सिक्वल अर्थात् ‘दोस्ताना टु’ मा कार्तिन आर्यन, लक्ष ललवानी र जान्ह्वी कपुरको अभिनय हुने बताइएको छ । रोचक कुरा के छ भने सिक्वलमा पहिलो फिल्मका कुनै पनि कलाकार समावेश गरिएका छैनन् । अर्थात्, यसमा न त जोन अब्राहम देखिनेछन् न बबी देओल न प्रियंका चोपडा नै ।

जसका कारण मानिसहरुलाई थोरै खल्लो त लाग्यो होला नै । हालै जोन अब्राहमलाई ‘दोस्तान टु’ मा अभिनय गर्न नपाउँदा कस्तो लागेको छ भनेर प्रश्न सोध्दा उनले आफूलाई फिटिक्कै पनि नराम्रो नलागेको बताएका छन् ।

करण जोहरको क्रिएटिभिटीको तारिफ गर्दै उनले भने, ‘दोस्ताना टु मा पनि प्रिक्वलजस्तै ग्ल्यामर र इन्टरटेनमेन्ट हुनेछ । करणको दिमागमा सिक्वलका लागि पनि केही रोचक पाटो त पक्कै होला ।’

जोनले थपे, ‘फिल्म रिलिज भएपछि म आफूलाई क्यारेक्टरबाट बाहिर निकाल्ने कुरामा विश्वास गर्छु । मलाई कुनै पनि क्यारेक्टरलाई लामो समयसम्म मनमा राखिराख्न मन लाग्दैन । ’

जोन हाउसफूल र रेसजस्ता सुपरहिट फ्रेन्चाइजीको एउटा पार्टमा मात्रै रहे जबकी अन्य कलाकारलाई साइन गराइयो । यसबारे जोनले भने, ‘यो निकै राम्रो कुरा हो कि भिन्न कलाकारका फिल्म आउँदा दर्शकले पनि केही भिन्न र नयाँ देख्न पाउँछन् । हरेकलाई एउटा मौका त पक्कै दिनुपर्छ । ’

अब एक्सनलाई टाइगर श्रोफले अगाडि बढाओस् भन्ने जोनको चाहना छ ।

जोन संजय गुप्ताको फिल्म ‘मुम्बई सागा’ मा देखिनेछन् । यो फिल्म सन् २०२० को जून १९ ारिखम रिलिज हुनेछ । यसमा अनिल कपुर, इमरान हाशमी, काजल अग्रवाल, सुनिल शेट्टी, प्रतिक बब्बर, गुलशन ग्रोवर, रोहित रोय, पंकज त्रिपाठी र शरमन जोशीको अभिनय हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.