सागको समापन समारोह हेर्न आउने दर्शकहरुलाई ट्राफिक प्रहरीको विशेष अनुरोध

person explore access_timeमंसिर २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । १३ औँ दक्षिण एशियाली खेलकूद (साग) को समापन समारोह तथा फुटबल फाइनल गेम हेर्न आउनेहरुलाई शहिद गेटस्थित नेपाल आर्मी अफिसर्स क्लबको मूलगेटबाट प्रवेश गरिदिन अनुरोध गरिएको छ । 


महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले सोमबार सूचना जारी गरी साग हेर्न आउने दर्शकहरुलाई दशरथ रंगशालाको मूलगेट प्रयोग नगरी दिन अनुरोध गरेको छ । त्यसको विकल्पमा ट्राफिक प्रहरीले नेपाल आर्मी अफिसर्स क्लबको मूलगेट प्रयोग गर्न भनेको छ ।साथै साग हेर्न आउने दर्शकहरुलाई आफ्नो सवारी साधनलाई काठमाडौँ मल अगाडिको टुँडिखेलमा मात्र पार्किङ्ग गरिदिन पनि अनुरोध गरेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।