सलाहको दुई गोलमा लिभरपुल विजयी

person explore access_timeमंसिर २९, २०७६ chat_bubble_outline0

लिभरपुलले इङ्लिस प्रिमियर लिगमा अपराजित यात्रा कायम राखेको छ । शीर्ष स्थानमा रहेको लिभरपुलले शनिबार राति भएको खेलमा वाटफोर्डलाई २–० गोलले हरायो ।

घरेलु मैदानमा लिभरपुलाई जिताउन दुवै गोल मोहमद सलाहले गरे । सलाहले ३८औं मिनेटमा साडियो मानेको पासमा पहिलो गोल गरेका थिए । त्यसपछि ९०औं मिनेटमा डिभोक ओरिगीको पासमा सलाहले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै लिभरपुललाई सजिलै जिताए ।

यससँगै लिगमा लिभरपुल १७ खेलसम्म अपराजित रहन सफल भएको छ । लिभरपुलले १६ जित र एक बराबरीको नतिजा निकालेको छ । लिभरपुलले ४९ अंक बनाएको छ । लिभरपुलसँग हारेको वाटफोर्ड नौ अंक सहित तालिकाको अन्तिममा छ । लिभरपुलले दोस्रो स्थानमा रहेको लेस्टर सिटीलाई १० अंकले पछि पारेको छ ।

शनिबार रातिनै भएको खेलमा लेस्टर सिटीले नर्विच सिटीसँग १–१ गोलको बराबरी खेल्दै अंक बाँडेको छ । लेस्टरले नर्विचको आत्मघाती गोल सहयोगमा बराबरी गरेको थियो । खेलका सुरुवाती अग्रता लिएको नर्विचका लागि टेमु पुक्कीले २६औं मिनेटमा गोल गरे । त्यसपछि लेस्टरले नर्विचका टिम करुलबाट ३८औं मिनेटमा आत्मघाती गोल उपहार पाएको थियो । बराबरीसँगै १२ अंक बनाएको नर्विच सिटी १९औं स्थानमा छ । अन्य खेलमा बर्नलीले न्युक्यासल युनाइटेडलाई १–०, सेफिल्ड युनाइटेडले एस्टर्न भिल्लालाई २–० र वेस्टहाम युनाइटेडले साउथ ह्यामप्टनलाई १–० गोलले हराजित गरेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।