ad
केन्द्रीय संस्करण

सलमानले कपिल र सुनिललाई एकैसाथ ल्याए

person explore access_timeपुस ६, २०७६ chat_bubble_outline0

सलमान खानका भाइ एवं नायक सोहेल खानले हालै आफ्नो जन्मदिन मनाएका छन् । नायकले मुम्बईमा रहेको आफ्नो घरमा जन्मदिनको पार्टी राखे । उक्त पार्टीमा उनका परिवारका सदस्यका साथै फिल्म इन्डष्ट्रिका केही हस्तीको पनि उपस्थित भयो । नेहा धुपिया, अंगद बेदी, हिमेश रशेमिया, रितेश देशमुख, जेनेलिया डिसूजा, सनी लियोनी, डेनियल बेवर, कपिल शर्मा, सुनिल ग्रोवरसहित केही विशेष व्यक्ति सोहेल खानको जन्मदिनको पार्टीमा उपस्थिती रह्यो ।

सोहेल खानको जन्मदिनको पार्टीमा समावेश हुन पुगेका हास्यकलाकार कपिल शर्माले आफ्नो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा एउटा तस्बिर सेयर गरेका छन् । यो तस्बिरमा उनी सलमान खान र सुनिल ग्रोवरसँग देखिएका छन् ।

सलमान खान यतिबेला आफ्नो फिल्म दबंग थ्रीकी को–स्टार सोनाक्षी सिन्हा र सई मांजरेकरसँग फिल्मको सफलता मनाइरहेका छन् । सुनिल ग्रोवर हालै सलमान खानको रियालिटी शोमा पुगेका थिए । यस्तै, कपिल शर्मा आफ्नो च्याट शोको सुटिङमा व्यस्त छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.