ad
x

क्रिसमसको  फोटोसुटका लागि शर्टलेस भए सेफका छोरा इब्राहिम, साराले दिइन् यस्तो प्रतिक्रिया

person explore access_timeपुस ९, २०७६ chat_bubble_outline0

सेफ अली खान र अमृता सिंहका सन्तान सारा अली खान र इब्राहिम अली खानबीच निकै भिन्नता छ । सारालाई क्यामरासँग लगाव छ । उनको सबैसँग घुलमिल हुने खालको व्यक्तित्व छ । यता इब्राहिम भने सकेसम्म क्यामरा फेस गर्न चाहँदैनन् र अन्तर्मुखी स्वभावका छन् । स्वभाव भिन्न भएपनि उनीहरुबीचको सम्बन्ध भने बलियो देखिन्छ ।


हालै यी दिदी भाइले क्रिसमसको मौकामा एउटा फोटोसुट गरेका छन् जसमा इब्राहिम शर्टलेश भएका छन् ।साराले इन्स्टाग्राममा केही तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । फोटो सेयर गर्दै उनले लेखेकी छिन्, ‘Red nose reindeer 🦌
White snowflake ❄️ Virgin eggnog 🥚
Christmas cake 🎂
Get the party started 🎈
It’s Christmas Eve for heavens sake 🎄’खासमा सारा र इब्राहिम करिना कपुरको क्रिसमस पार्टीमा सरिक भएका थिए । उक्त पार्टीका लागि साराले सेता पहिरन लगाएकी थिइन् । यस्तै इब्राहिमले डेनिम ज्याकेट र कालो जिन्स लगाएका थिए ।यी दुईले फोटोसुट पनि गराए । तस्बिरमा सारा र इब्राहिमले निकै मस्ती गरिरहेको देख्न सकिन्छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।