ad
केन्द्रीय संस्करण

भारती सिंहलाई कपिल शर्माको शोबाट हटाउने माग उठ्यो, आखिर किन ?

person explore access_timeपुस १५, २०७६ chat_bubble_outline1

रबिना टण्डन, फराह खान र भारती सिंहमाथि पंजाब पुलिसले एक समुदायको धार्मिक भावनालाई आहत गरेको भन्दै ऊजुरी दर्ता गरिएको छ । यो मामलापछि भारतीलाई कपिल शर्मा शोबाट बाहिर निकाल्नुपर्ने माग सोसल मिडियामा अत्यधिक बढेको छ ।

उक्त ऊजुरी अजनाला ब्लकको क्रिस्चियन फ्रन्टका अध्यक्ष सोनू जफरले दर्ता गरेका हुन् । भारती, रबिना र फराहले क्रिश्चियन धर्मावलम्बीहरुको धार्मिक भावनालाई आहत पुर्याएको आरोप लगाएका छन् । यसैबीच ऋजबलनभ।इचन मा एउटा पेटिशन भाइरल भइरहेको छ जसमा भारतीलाई ‘द कपिल शर्मा शो’ बाट निकाल्नुपर्ने माग भइरहेको छ । एन्ड्रू डेविड नामका व्यक्तिले उक्त पेटिशन सुरु गरेका छन् जसलाई अहिलेसम्म ७ हजार १ सय ६७ बढीले हस्ताक्षर गरिसकेका छन् । यस्तै यो पेटिशनमा कूल ७ हजार पाँच सयको हस्ताक्षर माग गरिएको छ ।

रबिना र फराहले मागे माफीः

रबिनाले भिडियोको लिंक शेयर गर्दै ट्वीट गरिएको थियो, ‘प्लिज यो लिंकलाई नहेर्नुहोस् । साथै मैले धर्मको अपमान गर्ने उद्देश्यसहित त्यस्तो केही पनि भनेको थिइनँ । हामी तीन (फराह, रबिना र भारती) मध्ये कसैको पनि यस्तो उद्देश्य थिएन । तर यदि हामीमार्फत् यस्तो भएको छ भने हामी मनैबाट माफी माग्छौं ।’

यस्तै फराहले ट्वीट गरेका थिए, ‘मलाई दुःख छ कि मेरो शोको एउटा एपिसोडले केही मानिहसरुको भावनामाथि ठेस् पुगेको छ । म हरेक धर्मको सम्मान गर्छु र कसैको पनि अपमान गर्नु मेरो उद्देश्य थिएन । मेरो पूरा समूह, रबिना टन्डन, भारती सिंह र मेरोतर्फबाट सरी ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Dec. 31, 2019, 11:07 p.m. Santosh Bantawa
    तराइको उखु किसानको विषय गम्भीर होकि ? भारतीय मुर्ख औरतोकि गन्दी बातोतका ? यस बिसयमा रतो पाटिले किन चियो चर्चो गर्नु ? नेपालि हरुको आवाज बन्ने कोसिस गर चेतना भया...
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.