केन्द्रीय संस्करण

चुनौती विश्लेषण गरेर सुरक्षामा खट्न निर्देशन

person explore access_timeमाघ ३, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । सशस्त्र प्रहरी महानिरीक्षक शैलेन्द्र खनालले चुनौतीको विश्लेषण गरेर सुरक्षामा खटिन मातहतका सशस्त्र प्रहरी कर्मचारीलाई निर्देशन दिएका छन् ।

काठमाडौँको स्वयम्भूमा आज आयोजित ‘एपीएफ कमाण्ड तथा स्टाफ कोर्स’को समापन समारोहमा उहाँले व्यवसायिक क्षमता प्रदर्शन गर्नसमेत आग्रह गरे । उनले देशभर खटिएका सशस्त्र प्रहरी कर्मचारीहरुलाई देश र जनताको सेवा, सुरक्षा, सहयोग एवं आपतविपद्मा परेकाहरुको उद्धार कार्यमा व्यावसायिक ढङ्गले क्रियाशील रहनसमेत निर्देशन दिए ।
सो अवसरमा सर्वोत्कृष्ट हुन सफल सशस्त्र प्रहरी नायब उपरीक्षक रामकृष्ण महर्जनलाई ‘बेस्ट कमाण्ड एण्ड स्टाफ कोर्स अवार्ड’ प्रदान गरिएको थियो । यस्तै सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक किरण ढुङ्गानालाई ‘बेस्ट रिसर्च अवार्ड’ प्रदान गरिएको थियो । 

कार्यक्रममा एपीएफ कमाण्ड तथा स्टाफ कलेज जर्नलको लोकार्पण गरिएको थियो । गतसाल असोजबाट शुरु भएको १६ महिने उक्त कोर्सको आज समापन गरिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.