कंगनाले भनिन्, ‘मैले ३ वर्ष अघि पद्मश्री पाउनु पर्दथ्यो, त्यतिबेला षड्यन्त्र भयो र यो प्रियंकाले पाइन्’

person explore access_timeमाघ १६, २०७६ chat_bubble_outline0

कंगना रनोटले आफूले तीन वर्षअघि नै पद्मश्री पाउनु पर्ने भन्ने बयान दिएकी छिन् । तर एक षड्यन्त्रका कारण उनको नाम सूचीबाट हटाइएको पनि उनले बताएकी छिन् । कंगानाले यो बयान एक भारतीय मिडियासँगको कुराकानीको क्रममा भनेकी हुन् ।

उनी भन्छिन्, ‘एक सहकर्मी र पूर्व सहकर्मीले मलाई नोटिस पठाएका थिए । पद्मश्री पुरस्कारका लागि तपाईंमाथि कुनै पनि प्रकारको नोटिस वा मुद्दा मामिला हुनु हुँदैन । म यो पुष्टि गर्न सक्दिनँ तर मलाई लाग्छ कि उक्त नोटिसका कारण मेरो नाम सूचीबाट हटाइएको हुनुपर्छ र उक्त अवार्ड प्रियंका चोपडालाई दिइएको थियो ।’

अदनान पद्मश्रीका लायक छन्ः कंगना

अदनान सामीको पद्मश्री विवादको विषयमा कंगना रनोटले भनेकी छिन्, ‘मलाई लाग्छ कि उनी यो पुरस्कारका लागि लायक छन् । ‘भारत’ एक विचार हो । त्यो जमिनको टुक्रा मात्रै होइन । यो पूरा भ्यालु सिस्टम हो । अदनानले यो मुलुकको विचारलाई बाँचेका छन् । त्यसमाथि खरो उत्रिएका छन् । बिडम्बना, मानिसहरुलाई हरेक कुरासँग समस्या छ । अदनानको विरोध गर्नेहरुलाई इग्नोर गर्नुपर्छ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X