केन्द्रीय संस्करण

संकटाको कठिन जित

person explore access_timeमाघ १९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सहिद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा संकटाले हिमालयन शेर्पा क्लबमाथि कठिन जित निकालेको छ । दशरथ रंगशालामा आइतबार भएको खेलमा संकटाले शेर्पालाई १–० गोलले हरायो । संकटाको जितमा विदेशी खेलाडी अजयी मार्टिन्स नायक बने । अजयीले २१ औं मिनेटमा क्षितिजराज जिटीको पासमा गरेको गोल संकटाको जितमा प्रयाप्त बन्यो ।

संकटालाई रोक्दै अंक तालिकामा सुधार गर्ने योजना बनाएको शेर्पा सफल हुन सकेन । अजयी मार्टिन्स म्यान अफ दी म्याच भए । उनले १० हजार रुपैयाँ पुरस्कार पाए । जितसँगै १० खेलबाट १५ अंक बनाएको संकटा छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ । सात अंक बनाएको शेर्पा १२औं स्थानमा छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.