केन्द्रीय संस्करण

बंगलादेश पुगेका अभियन्ता रायलाई राजदूतको प्रशंसापत्र

person explore access_timeमाघ २३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एकजना बंगलादेशी नागरिकको परिवारलाई खोज्न बंगलादेश पुगेका समाजिक अभियन्ता सरोज रायलाई बंगलादेशका लागी नेपाली राजदूत वंशीधर मिश्रले प्रशंसापत्र प्रदान गरेका छन् । राजदूत मिश्र र अभियन्ता रायबीच माघ २१ गते भेटघाट भएको थियो । सो भेटघाटको क्रममा समाजिक अभियानमार्फत पीडित व्यक्तिलाई गरेको उद्धार सराहनीय रहेको भन्दै राजदूत मिश्रले रायको प्रशंसा गरेका थिए । 

रायले साउदी जेलमा रहेका उमेश यादवलाई फाँसी हुनबाट जोगाई फर्काएर नेपाल ल्याएकामा पनि राजदूतले प्रशंसा गरेका थिए । केहि दिन अगाडि एक बगंलादेशी नागरिकको घरपरिवार खोज्न तथा मानिकगञ्ज शहरमा युके निवासी डा.कुरेशी र अकिज टेक्सटाइट कम्पनीको सहयोगमा आयोजित निशुल्क कृतिम खुट्टा लगाउने शिविरमा स्वयम सेवाका लागी राय बंगलादेश पुगेका हुन् ।

जुन व्यक्तिको घरपरिवार पनि खोज्न त्यहाँ गएका थिए । त्यसका लागि रायले निकै प्रयास गरे । बंगलादेशीलाई नेपालमा अलपत्र रहेका बंगलादेशीको फोटो र भिडियो देखाएका थिए तर उनको घरपरिवार फेला नपरेको रायले बताए । यद्यपि उनको खोजी कार्य जारी राख्ने पनि उनले बताए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.