केन्द्रीय संस्करण

‘महाभारत’ बारे दीपिकाले मुख खोलिन्ः भनिन्, ‘साधारण फिल्मको तुलनामा पाँच गुणा ठूलो फिल्म’

person explore access_timeमाघ २६, २०७६ chat_bubble_outline0

वास्तविक कहानीमा आधारित ‘छपाक’ मा अभिनय गरेपछि दीपिका पादुकोण पौराणिक कथामा आधारित महाभारतमा काम गर्ने भएकी छिन् । यो फिल्ममा दीपिका द्रोपदीको भूमिकामा देखिनेछिन् । महाभारत फिल्मको विषयमा चार महिना अघि नै खबर आइसकेको थियो तर त्यसपछि फिल्मबारे कुनै चर्चा भएको छैन । फिल्मको विषयमा अब दीपिका पादुकोणले आफ्नो मुख खोलेकी छिन् ।

मिड डेको एक रिपोर्ट अनुसार दीपिकाले आफ्नो अपकमिङ फिल्म महाभारतबारे भनिन्, ‘म फिल्मबारे हल्ला गर्दै यसको घोषणा गर्नुपर्छ भन्ने विश्वास राख्दिनँ । मैले यो प्रोजेक्टलाई निकै सोच विचार गरेर लिएकी हुँ । म छपाकको प्रोमोशनमा व्यस्त थिएँ, त्यसकारण यो फिल्मका लागि बसेर छलफल गर्ने समय नै थिएनँ । हामीले अझैं कास्ट र क्रु पनि फाइनल गर्नुपर्छ ।’

महाभारत अरु फिल्मजस्तो होइनः

महाभारतमा दीपिका दोस्रो पटक निर्माताको रुपमा काम गर्नेछिन् । उनले फिल्मको जिम्मेवारीबारे बयान गर्दै भनिन्, ‘महाभारत बनाउनु भनेको अरु फिल्म बनाएजस्तो होइन । प्रोडक्सन स्केलदेखि बजेट र कस्ट्युमसम्म, यसमा पाँच गुणा बढी मेहनत लाग्नेछ । म कम समयमा यो गर्न सक्दिनँ । यो मेरो अहिलेसम्मको सबैभन्दा महत्वाकांक्षी प्रोजेक्ट हो ।’

यो फिल्मलाई दीपिका मधु मंटेनासँग मिलेर निर्माण गर्नेछिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.