बालाजु अटो वर्कद्वारा आफ्ना प्रिभिलेज मेम्बरलाई सम्मान

person explore access_timeफागुन २, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालको लागि महिन्द्रा गाडीको आधिकारिक विक्रेता अग्नि ग्रुपअन्तर्गत बालाजु अटो वर्कस्ले आफ्ना ग्राहकहरुको सुविधाका लागि प्रिभिलेज मेम्बरसिप अर्थात् विशेष सदस्यता प्रदान गर्दै आएको छ । 


यस प्रिभिलेज मेम्बरसिप लिएका सदस्यहरुलाई कारोबार रकमको आधारमा पुरस्कृत गर्ने योजनाअन्तर्गत– वर्ष २०७६ को सर्वाधिक कारोबार गर्ने सदस्यका रुपमा सुमो कन्स्ट्रक्सन एण्ड ईन्जिनियरिङले सर्वोत्कृष्ट उपहार एवम् यस प्रिभिलेज मेम्बरसिप अन्तर्गत सम्पूर्ण ग्राहकहरुलाई बालाजु अटो वर्कस्का प्रबन्ध निर्देशक अर्जुन प्रसाद शर्मा, महिन्द्रा एन्ड महिन्द्राका ग्राहक सेवाप्रबन्धक तपस पटनायकले सम्मान तथा उपहार वितरण गरे । आउँदो दिनमा पनि यस्ता योजनाहरु ल्याउन बालाजु अटो वर्कस् अग्रसर रहिरहने प्रबन्ध निर्देशक अर्जुन प्रसाद शर्माले बताए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।