डर्टमन्ड दोस्रो स्थानमा

person explore access_timeफागुन ३, २०७६ chat_bubble_outline0

बोरुसिया डर्टमन्ड जर्मन बुन्डेस लिगा फुटबलको दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ । सुक्रबार राति भएको खेलमा डर्टमन्डले फ्रान्कफर्टलाई ४–० गोलले हरायो ।


घरेलु मैदानमा सानदार जित निकाल्न डर्टमन्डका लागि आर्लिङ हालान्ड, जाडोन सान्चो, लुकास्ज पिसजेक र राफेल गुरेरियोले गोल गरे । लुकास्ज पिसजेकले ३३औं मिनेटमा अचराफ हाकिमीको पासमा गोल गर्दै डर्टमन्डलाई अग्रता दिलाए । दोस्रो हाफका तीन गोल गरेको डर्टमन्डका लागि दोस्रो गोल जाडोन सान्चोले ४९औं मिनेटमा गरेका थिए ।त्यसपछि ५४औं मिनेटमा आर्लिङ हालान्ड र ७४औं मिनेटमा राफेल गुरेरियोले गोलगर्दै डर्टमन्डलाई सजिलै जिताए । जितसँगै दोस्रो स्थानमा उक्लिएको डर्टमन्डले २२ खेलबाट ४२ अंक बनाएको छ । शीर्ष स्थानमा रहेको बायर्न म्युनिखको ४३ अंक छ । तेस्रो स्थानमा रहेको आरबी लेइपजिजको पनि ४२ अंक छ । एक खेल कम खेलेको लेइपजिजलाई डर्टमन्डले गोल अन्तरका आधारमा पछि पारेको हो । २८ अंक बनाएको फ्रान्कफर्ट नवौं स्थानमा छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।