नापोलीको कठिन जित

person explore access_timeफागुन १०, २०७६ chat_bubble_outline0

इटालियन सिरी ‘ए’ फुटबलमा नापोलीले रेलिगेसन टोली ब्रेसियामाथि कठिन जित हात पारेको छ । सुक्रबार राति भएको खेलमा नापोलीले ब्रेसियालाई उसैको मैदानमा २–१ गोलले हरायो । नापोलीले पुनरागमन जित निकालेको थियो ।

नापोलीको जितमा लोरेन्जो इनसिग्ने र फावियन रुइजले गोल गरे । ब्रेसियाका जोन चान्सेलरले गोल गरेका थिए । २६औं मिनेटमा जोन चान्सेलरले गोल गर्दै घरेलु टोली ब्रेसियालाई अग्रता दिलाए । नापोलीलाई गोल फर्काउन दोस्रो हाफसम्म पर्खनु परेको थियो । ५०औं मिनेटमा लोरेन्जो इनसिग्नेले पेनाल्टी मार्फत बराबरी गोल फर्काए । ब्रेसियाका एलिस माटेजुले डिबक्स भित्र ह्यान्ड गरेपछि नापोलीले पेनाल्टी पाएको थियो । ५४औं मिनेटमा फावियन रुइजले गोल गर्दै नेपोलीलाई अगाडी बढाए ।

त्यसपछि थप गोल नहुँदा नापोली विजयी भयो । जितसँगै नापोली छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ । नापोलीले २५ खेलबाट ३६ अंक बनाएको छ । १६ अंक बनाएको ब्रेसिया रेलिगेसनको चपेटामा छ । ब्रसिया १९औं स्थानमा छ । शीर्ष स्थानमा रहेको युभेन्ट्सको ५७ र दोस्रो स्थानमा रहेको लाजियोको ५६ अंक छ । दुवै टोलीले २४ खेल खेलेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।