केन्द्रीय संस्करण

भारतीय प्रधानमन्त्री मोदीको एउटा ट्वीटले विश्वभर तरङ्ग ल्याइदियो, के उनी सामाजिक सञ्जालबाट कट्दैछन् ?

person explore access_timeफागुन १९, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले सोमबार राति आठ बजेर ५६ मिनेटमा एउटा ट्वीट गरे, जसले दुनियाँलाई तरंगित पारिदिएको छ । उनले ट्वीटमा लेखेका छन्, ‘सोचिराखेको छु कि यस आइतबारबाट ट्वीटर, फेसबुक, इन्स्टाग्राम, युट्युब लगायतका सामाजिक सञ्जालको अकाउन्ट बन्द गरिदिऔं ।’

प्रधानमन्त्री मोदीको यो ट्वीटले अहिले विश्वभर तरंग जस्तै ल्याइदिएको छ । उनको यो बेला टवीट फलोअर्स मात्र ५ करोड ३३ लाखभन्दा बढी रहेका छन् । त्यस्तै फेसबुकमा मोदीका ४ करोड ४७ लाखभन्दा बढी फलोअर्स रहेका छन् भने इन्स्टाग्राममा ३ करोड ५२ लाख फलोअर्स रहेका छन् । त्यस्तै उनी युट्यबमा पनि कम लोकप्रिय छैनन् । उनलाई युट्युबमा ४५ लाख जनाले सब्सक्राइब गरेका छन् ।

यद्यपि उनले यो कदमको उद्देश्यबारे कुनै कारण खोलेका छैनन् । उनले सामाजिक सञ्जालका अकाउन्ट बन्द गर्नेछन् वा त्यसबाट टाढा मात्र रहनेछन् भन्ने स्पष्ट प्रतिक्रिया नआएकोले उनका विश्वभर रहेका फलोअर्सहरुले विभिन्न टिप्पणीहरु गरिरहेका छन् । Photo:BBC

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.