केन्द्रीय संस्करण

मिस वर्ल्ड टोनीले भनिन्, ‘नमस्ते नेपाल, तपाईंको न्यानो स्वागतका लागि धन्यवाद’

person explore access_timeफागुन २३, २०७६ chat_bubble_outline0

मिस वर्ल्ड –२०१९ बिजेता टोनी–एन–सिंह नेपालमा छिन् । उनी बिहिबार मध्यान्ह त्रिभुवन विमानस्थलमा उत्रिएकी हुन् । संस्कृति, पर्यटन र उड्डयन मन्त्रालयको निमन्त्रणमा नेपाल आएकी सिंहसँग मिस वर्ल्ड आयोजकका अध्यक्ष जुलिया मार्ले  र निर्देशक स्टिभ डग्लससमेत नेपाल आएका छन् ।

टोनीले मिस वर्ल्डको आधिकारिक इन्स्टाग्राममार्फत् सबै नेपालीलाई न्यानो स्वागतका लागि धन्यवाद दिएकी छिन् । उनले सुन्तला रङको ढाकाको साडी लगाएको तस्बिर पोष्ट गर्दै लेखेकी छिन्, ‘नमस्ते नेपाल, तपाईंको न्यानो स्वागतको लागि धन्यवाद ।’

तीन दिनको भ्रमणमा आएको मिस वर्ल्ड अर्गनाइजेसनको टोली  ७ मार्चमा फर्किने कार्यक्रम छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.