पाल्पामा ढाकाको मास्क उत्पादन

person explore access_timeचैत २, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । करुवा र ढाका उत्पादनले विशेष पहिचान बोकेको पाल्पामा बजारको माग पूर्ति गर्न ढाकाको मास्क उत्पादन सुरु गरिएको छ ।  तानसेनमा रहेको पाल्पा मदन पोखरा ढाका पसलले ढाकाको मास्क उत्पादन थालेको हो । 


उद्योगका सञ्चालक कमल भण्डारीका अनुसार ढाकाको मास्कको अहिले राम्रो व्यापार भइरहेको छ ।  पछिल्लो एक हप्ता मै ३० हजार मास्क उत्पादन भइसकेको  उद्योगकी प्रबन्ध निर्देशक सितम् भण्डारीले जानकारी  दिइन् ।  माग बढिरहेको भन्दै उनले उत्पादित ढाकाको मास्क काठमाण्डौं , पोखरा , नारायणघाट , बुटवल , भैरहवमा , पूर्वी नेपाल र सुदुरपश्चिमाञ्चलको धनगढीसम्मबाट माग भएको बताइन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।