केन्द्रीय संस्करण

रोट्रयाक्टको कोरोना सचेतना अभियानः पैदलयात्रीलाई नि:शुल्क मास्क वितरण

person explore access_timeचैत ४, २०७६ chat_bubble_outline0

पोखरा । विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिइरहेको नोवेल कोरोना भाइरसबाट बच्न पोखरामा अभियान सुरु भएको छ । पोखरा रोट्रयाक्ट क्लव अफ न्युरोड र रोट्रयाक्ट क्लव अफ अन्नपूर्णले संयुक्त रुपमा सचेतना अभियान थालेका हुन् ।

सचेतनाको पहिलो अभियान स्वरुप क्लबले पोखराको पृथ्वीचोकमा बाटोमा हिड्ने पैदलयात्रुलाई निशुल्क मास्क वितरण गरेका छ । कोरोना भाइरस (कोभिड १९) का कारण आम मानिसमा देखिएको सन्त्रासलाई मध्यनजर गरि जनचेतना फैलाउने उद्देश्यले पोखरा रोट्रयाक्ट क्लव अफ न्यूरोड र रोट्रयाक्ट क्लव अफ अन्नपूर्णले पोखरामा निशुल्क रुपमा मास्क वितरण गरि कोभिड १९ बाट वच्न र बच्नका लागी सचेतनामूलक कार्यक्रम सुरु गरेको अन्नपूर्ण क्लवका अध्यक्ष रोट्रयाक्टर रोहित गिरीले जानकारी दिए । 

क्लवले मङगलबार पृथ्वीचोकमा आवतजावत गर्ने पैदलयात्रुहरुलाई ५ सय वटा मास्क वितरण गरेको छ । समाजमा आउने परिस्थितिलाइ सामना गर्न जुनसुकैवेला पनि तयार रहेको दुवै क्लवका रोट्रयाक्टर सदस्यहरुले बताए ।

यस्तै, बढ्दै गइरहेको प्रकोपका कारण राज्यले पनि भीडभाड हुने ठाँउहरु सपिङ मल, सार्वजनिक मेला महोत्सव तथा पठनपाठन हुने ठाँउमा हेल्प डेस्कको व्यवस्था गर्नुपर्ने तथा अत्यावश्यक वस्तुहरु मास्क र सेनिटाइजरको सहज रुपमा उपलब्ध गराउनुपर्ने पोखरा रोट्रयाक्ट क्लव अफ न्यूरोड पोखराका अध्यक्ष गणेश भण्डारीले बताए । उनले आगामी दिनमा थप सचेतनामूलक कार्यक्रमहरु गर्दै जाने जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.