केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

मास्कको जोहो ! (फोटोफिचर)

मास्क किन्न मानिसहरु टिचिङमा लामबद्ध

person explore access_timeचैत ७, २०७६ chat_bubble_outline1

काठमाडौँ । कोरोनाभाइरस महामारीको सन्त्रासबीच देश अर्ध–लकडाउनको स्थितिमा पुगेको छ । राजधानी काठमाडौँ बिस्तारै सुनसान बन्न थालेको छ । सरकारको आग्रहबीच मानिसहरु अत्यावश्यक कामबाहेक घरमै बस्न थालेका छन् । कोभिड–१९ को नाम दिइएको कोरोनाभाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि सबैले आ–आफ्नो तर्फबाट सुरक्षाको उपायहरु अपनाउन शुरु गरेका छन् ।

यतिबेला मानिसहरुलाई सपिङमलदेखि पसलहरुमा स्यानिटाइजर, ट्वाइलेट पेपरदेखि अत्यावश्यक सामग्रीहरुको जोहो गरिरहेको देख्न सकिन्छ । कालोबजारीबीच बजारमा विशेष गरेर मास्कको अभाव देखिएको छ । संक्रमणबाट बच्नका लागि मास्क किन्नेहरुको लाइन यतिबेला मेडिकलहरुमा देख्न पाइन्छ । टिचिङ अस्पतालमा यतिबेला मास्क किन्नका लागि लामै लाइन देखिएको छ । हेरौँ केही तस्विरहरु :

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. March 21, 2020, 8:02 a.m. Ashesh
    नलागेको रोग निम्त्याउन के मरिहत्ते हौ।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.