केन्द्रीय संस्करण

लकडाउनमा पनि सिटिजन्स बैंकका सेवाहरु सातै प्रदेशमा

person explore access_timeचैत १६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– सिटिजन्स बैंक इन्टरनेशनले लकडाउनको अवधिमा पनि ग्राहकको सुविधाका लागि अत्यावश्यक सेवालाई निरन्तरता दिएको छ । 

राष्ट्र बैंकले अत्यावश्यक सेवाहरु जस्तोः नगद राख्ने झिक्ने सुविधा, रेमिट्यान्स, क्लियरिङ, एलसी, ग्यारेन्टी, टीटीलगायतका सेवाहरु सुचारु गर्न यस अघिनै निर्देशन दिएबमोजिम बैंकले पनि यी सम्पूर्ण सेवा दिइरहेको जनाएको हो ।

बैंकले सातै प्रदेशमा रहेका शाखाहरु मध्ये केही शाखाबाट प्रत्येक दिन बैंकिङ्ग सेवा दिँदै आएको जनाएको छ । कुन शाखा कति बजेबाट खुल्ने भन्नेबारे पनि आफ्नो वेवसाइटमा हरेक दिन जानकारी राख्ने गरेको छ । बैंकले संचालनमा ल्याएका सबै एटीएममा हरेक दिन जसो पैसा जम्म गर्ने गरेकाले ग्राहकहरुलाई रकमको अभाव नहुने बताएको छ ।

त्यसैगरी, ग्राहकहरुलाई कुनै पनि समस्या परेमा वा कुनै सेवा लिन परेमा बैंकका शाखा प्रमुखलाई सिधै फोन गरी सेवा लिन सक्ने व्यवस्था पनि मिलाएको छ । जसका लागि बैंकले आफ्नो वेवसाइटमा सबै शाखा प्रमुखहरुको नाम र फोन नम्बर उपलब्ध गराएको छ । 

त्यसैगरी, बैंकले कोरोनाभाइरसको महामारीबाट बच्न आफ्ना ग्राहकहरुलाई संभव भएसम्म विद्युतिय माध्यमबाट कारोबार गर्न सुझाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.