केन्द्रीय संस्करण

ला लिगा र सेगुन्डाका ५ खेलाडीमा कोरोना संक्रमण

person explore access_timeबैशाख २९, २०७७ chat_bubble_outline0

ला लिगाले स्पेनको पहिलो र दोस्रो डिभिजन लिग खेल्ने ५ खेलाडीमा कोरोना भाइरस संक्रमण देखिएको पुष्टि गरेको छ । स्पेनिस फुटबल फेरि सुचारु गर्ने नीतिअन्तर्गत पहिलो चरणमा ला–लिगा खेल्ने २० र सेगुन्डा (दोस्रो डिभिजन) का २२ गरी ४२ वटा ट्रेनिङ मैदानमा यसै साता परीक्षण गरिएको थियो । 

‘यी क्लबमा ५ वटा कोरोना भाइरस पोजेटिभ केस भेटिएको छ । यी कुनै पनि खेलाडीमा लक्षण देखिएको थिएन र उनीहरु रोगको अन्तिम चरणमा थिए,’ लालिगाले सार्वजनिक गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । 

पोजेटिभ देखिएका खेलाडीहरु घरमै आइशोलेसनमा बस्नेछन् र आगामी दिनमा फेरि उनीहरुलाई परीक्षण गरिनेछ । जब उनीहरुको परीक्षण नतिजा दुईपटक नेगेटिभ आउनेछ, त्यसको ७२ घण्टापछि उनीहरु आफ्ना खेलाडीसँग फेरि अभ्यसमा सहभागि हुनेछन् । व्यक्तिगत कारणले गर्दा संक्रमित कुनै पनि खेलाडीको नाम नखुलाउने लालिगाले जनाएको छ ।

यसअघि बार्सिलोनाले गत शुक्रबारबाट आफ्नो अभ्यास सुरु गरिसकेको छ । भिल्लारियल, सेभिल्ला, ओशासुनाले पनि त्यसयता आफ्नो अभ्यास सुरु गरेका छन् भने अन्य धेरै क्लबले अभ्यास सुरु गर्नेवाला छन् ।  

स्पेनमा अहिलेसम्म २ लाख २२ हजारभन्दा धेरैमा कोरोना भाइरस देखिएको छ भने २६ हजारभन्दा बढीको मृत्यु भइसकेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.