केन्द्रीय संस्करण

फर्कियो बुन्डेसलिगा, चम्किए हालान्ड

person explore access_timeजेठ ३, २०७७ chat_bubble_outline0

जर्मनीमा ८ मार्चपछि पहिलोपटक बुन्डेसलिगा फुटबल सुरु भएको छ । जर्मनको शीर्ष लिगअन्तर्गत शनिबार ६ वटा खेल भए । बोरुसिया डर्टमण्डले साल्केलाई ४–० ले हराएको खेलमा राफेल गुइरियोले दुई गोल गरे भने एर्लिङ बेरुट हालान्ड र थोर्गन हाजार्डले एक–एक गोल गरे ।

कोरोनाका कारण दर्शकहरु बिना नै खाली रंगशालामा खेलाइएको खेलमा हालान्डले खेलको २९ औँ मिनेटमै डमर्टमण्डलाई अग्रता दिलाएका थिए । गोललगत्तै उनी र उनका साथीभाइले सामाजिक दूरीको नियमको सम्मानमा एकअर्कासँग दूरीमा बसेर खुसीयाली मनाए ।

१९ वर्षका हालान्डको डर्टमण्डका लागि १२ खेल खेल्दै १३ गोल गरिसकेका छन् ।

राफेल गुइरियोले ४४ र ६३ औँ मिनेटमा दुई गोल तथा थोर्गन हाजार्डले ४८ औँ मिनेटमा गोल गरे ।

यस जितसँगै डर्टमण्डले शीर्ष स्थानको बार्यन म्युनिखसँगको अंकदूरीलाई कम्तिमा २४ घण्टाका लागि १ अंकमा झा¥यो । डर्टमण्डले २६ खेलबाट ५४ अंक बटुेलेको छ भने एक खेल कम खेलेको बायर्नको ५५ अंक छ । बार्यनले आइतबार युनियन बर्लिनको सामना गर्नेछ ।

बुन्डेसलिगाअन्तर्गत शनिबार भएका अन्य खेलमा भीएफएएल वुल्भ्फस्वर्ग र हेर्था पनि विजयी भए । वुल्भ्फस्वर्गले अग्स्वर्गलाई २–१ ले हरायो । हेर्थाले होफिनहाइमविरुद्ध ३–० को प्रभावशाली जित निकाल्यो । फोर्टुना डुसेल्डोर्फ र एससिपी ०७ ले गोलरहित बराबरी खेले भने आरबी लिपजिग र एससी फ्रेइवर्गबीच एक–एक गोलको बराबरी भयो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.