मोटरसाईकलबाट लडेर फुपुको मृत्यु, भदा प्रहरी नियन्त्रणमा

person explore access_timeजेठ २२, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

रौतहट । रौतहटमा गुडिरहेको मोटरसाईकलबाट लडेर एक बृद्ध महिलाको मृत्यु भएको छ ।  फतुआ विजयपुर ५ कि ६० वर्षीया रमसखियादेवीको गरुडामा सामान्य उपचारपछि थप उपचार को लागि बीरगञ्ज लैजाने क्रममा बाटोमै मृत्यु भएको हो ।
प्रदेश २ ,३००१ प ४०२९ नम्बरको मोटरसाइकलबाट गरुडा नपा ५ महम्मदपुर नजिकै ती महिला लडेकी थिईन् । टाउकोमा चोट लागेर गम्भीर घाइते भएकी उनको उपचारका लागि बीरगञ्ज लैजाँदै गर्दा बाटोमै मृत्यु भएको  ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाका प्रमुख डिएसपी ज्ञानकुमार महतोले जानकारी दिए  ।

मोटरसाइकल र चालक फतुवा बिजयपुर ५ का दरोगा यादवको छोरा २० वर्षीय सञ्जिव यादवलाई नियन्त्रणमा लिइएको डिएसपी महतोले बताए । नातामा भदा पर्ने सञ्जिवले फुपु रमसखियालाई आज बिहान घरबाट काम विशेषले गरुडा लिएर जाँदा दुर्घटना भएको हो । मृतकको शव पोष्टमार्टमका लागि प्राथमिक स्वास्थ केन्द्र चन्द्रनिगाहपुर पठाइएको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ सञ्जिव यादवुँग सवारी चालक अनुमतिपत्र नरहेको र घटनाबारे थप अनुसन्धान भैइरहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X