केन्द्रीय संस्करण

मर्यादा विपरित काम गरेको आरोपमा डाक्टर बर्खास्त

person explore access_timeजेठ ३०, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

रौतहट । रौतहटको मौलापुर नगरपालिकाले डाक्टर हरिशंकर प्रसादलाई बर्खास्त गरेको छ । प्राथमिक स्वास्थ केन्द्र पतौरामा कार्यरत डाक्टर प्रसादलाई पदीय मर्यादा विपरित काम गरेको आरोप लगाउँदै लगाउँदै नगरपालिकाले बर्खास्त गरेको हो ।

करार सेवामा कार्यरत डाक्टर हरिशंकर प्रसादले पदीय मर्यादा विपरित काम गरेको आरोप लगाउँदै नगरपालिकाले लिखित स्पस्टीकरणको माग गरेको थियो । तर हरिशंकरले स्पष्टीकरणको वास्ता नगरेको मौलापुर नगर कार्यपालिकाको आरोप छ । स्पष्टीकरण बेवास्ता गरेपछि नगर कार्यपालिका बैठकको निर्णय अनुसार उनलाई बर्खास्त गरिएको प्रशासकीय अधिकृत सिकेन्द्र साहले बताए । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.